www.sudzibas.lv Rudzatu skola direktors palaiž rokas berniem

Rudzatu skola - direktors palaiž rokas berniem

Labdien te raksta Anatolijs Marcinkevics mums ir problēmas ar skolas direktoru Edgaru Vaivodu. Vins palaiž rokas Rudzatu skola un apsauko ar sliktiem vardiem un ari audzinataji rokas palaiž un vienam bernam artjomam burkalom iesita pa muti neparko un ar kulaku vins teica ko sedi un atjoms burkalo teica ka ir nevar un vins iesita pa muti ar speku. Direktors iesita man vakar ar roku. Un es saku trakot. Edgars vaivods saka teikt ar visadiem vardiem un direktors nevar neka izdarit par to ka iesit bernam pa muti vins teica pareizi dariji un ta jau nav pirma reize. To raksta Anatolijs Marcinkevics

I Izabella 07.01.2011

Nu gan jocīgs stāstiņš---pietam neticams, bet ja tā---tad kāpēc negriezies ar iesniegumu policijā---te tikai atkal tiksi kārtējo reizi sulīgiem vārdiem apbērts, jo te šādu epitetu lietotāju savairojie spapilnam--šiem labāk ēst neiedood ---b et pariet gan:)))

A andrejs 07.01.2011

Tevi ari skolā gadijumā direktors neklapēja? Un noteikti jau bija par ko. Ja šitādu tekstu bezsakarīgi raksta, tad noteikti arī sīkie ir pamuļķi kuri pelnījuši tesienu!!!

S Samanta 07.01.2011

Jāiemācās pareizi rakstīt! Savādāk sūdzība nesaprotama!!!???!!!???

L lalalā 07.01.2011

Nožēlojami---bet diemžēl tādi nu ir viņi ---tajās skolās---tās ir dzimstības sekas, , , , , , vai vēl nepietiek, cik jau tādi skolotāju dzīves sabendējuši--melojot, , , ,

J JanisDružinins 11.01.2011

Šie bērni tikai prot darīt to, ka rakstīt visādas muļķības .Jo pieeja internetam ir brīva.To ka par viņiem rūpējas, viņi nesaprot.Viņi zin tikai savas tiesības, bet par to ka ir ari pienākumi negrib zināt!!!

C cilveks 14.01.2011

...tas, ka skolotajam vairs nav pilnigi nekadu tiesibu un vinam jaatbild vienmer un visur ne tikai par saviem, bet ari citu nepadaritajiem darbiem, diemzel, jau ir pierasta lieta. Ceru, ka cilveka tiesibas vel pastav ari skolotajam, -kaut minimali...

P.S.Iemacisim sadiem berniem kaut cik saprotami rakstit, integresim un nakosreiz tas vairs var nebut direktors, bet, piemeram, valsts prezidents vai arsts, vai makslinieks utml.
par kuru tiks uzrakstita sudziba.

SKUMJI.

L LAURA 08.02.2011

Vārds un uzvārds parasti nesākas ar lielo burtu?

P PURKA5 29.08.2019

Ta nav sisana, ja nav zilums.Policija aizraidis katru tadu sudzibu..Uzvedisies un nesitis, citadi nozilinat vajadzetu.

Saivii 29.08.2019

Uzvesties jaaprot. Ilzaidushies pavisam siikie spaisa piipmanji.