www.sudzibas.lv Rūberts, kafejnīca-konditoreja "Riekstiņi" :( bēdīgi mainījušies

Rūberts, kafejnīca-konditoreja - "Riekstiņi" :( bēdīgi mainījušies

Labdien!
Cik agrāk konditorejas izstrādājums "Riekstiņi" bija garšīgi, paši garšīgākie, nekur citur tādi nebija, svaigi mutē kusa, nu bija vienkārši dievīgi. Ne reizi vien, kastītē iepakojām un vedām dāvanā, kūkas vietā, tas ne kas, ka baigi dārgi sanāk, vienmēr visi bija sajūsmā! Ir bijis mani lūdz atvest tieši šādi iepakotu gardumu, lai var pārsteigt citus. Vienmēr ar prieku teicu tikai labus vārdus un visiem ieteicu.

Diemžēl, tagad nu šis gardums ir mainījies. Tā, ka pat nāk prātā domas, ne ar ko neatšķiras no veikalā nopērkamajiem. Varbūt jau negrib cept un nopērk kaut kur, safasē, nu un pērciet, mūsu!
Varbūt tomēr mainījies konditors, nāk ar savu recepti, aizstāj iepriekšējo. Lūdzu palūdziet, lai cep tomēr pēc iepriekšējās receptes!
Ja nekas nemainīsies, būsim liegti baudīt šo gadiem slavēto gardumu no Jūsu piedāvātā klāsta. Tādus, kādi ir tagad, noteikti vairs nepirksim.
Cerībā, ka tiksim sadzirdēti, būs atpakaļ vecie gardie "Rūberta RIEKSTIŅI", ilggadējie Jūsu ražoto gardumu cienītāji!

K Krista L. 10.12.2016

Man tieši tāda pati vilšanās ar Rūberta riekstiņiem:))...Vispār ļoti kritusies kvalitāte,tikai cenas aug :))...

P Patērētājs-x 10.12.2016

Nu mazāk pat laikam šoreiz pārdzīvotu par cenu, bet nu ļoti gribētos, ka ir iespēja baudīt riekstiņus tieši tādus, kādi viņi bija. Patiešām bēdīgi, kad kvalitāte krītas! ☺

P Patērētājs-x 02.01.2017

Nu un kurš teica, ka nav vērts ziņot plašsaziņas līdzekļos informāciju par nokritušu kvalitāti?

Liels Paldies Rūberts kafejnīcas vadībai un komandai, riekstiņi vecajā izpildījumā ir atpakaļ, par to vēlreiz no mūsu kolektīva liels paldies! Ņammmma :D

Veiksmi un panākumus jaunajā gadā!