RTU Ķīpsalas peldbaseins - Slikts serviss

Vēlos pasūdzēties par sliktu attieksmi pret klientu

Apmeklēju RTU ķīpsalas peldbaseinu jau 20 gadus un līdz šim vēl neviens peldbaseina darbinieks nekad un neko man nepārmeta.
Katru nedēļu apmeklēju peldbaseinu darba dienās 08:45 – 15:30, lētāk un mazāk cilvēku.

Bet piektdien, 20.12.2019. man gadījās kāds ļoti nepatīkams gadījums. Todien peldbaseinā bijusi kāda dīvaina kompānija - liels vīrietis zilās brillēs un vairākas konfliktējošas sievietes, kuras pastāvīgi bloķēja manu ceļu, rupji lamājās un apsaukāja man (krievu valodā! - 'дура набитая' u.t. ), viena sieviete baltā cepuritē visu laiku mēģināja man 'aptaustīt' ar rokām zem ūdens.

Protams, es viņiem stingri atbildēju, tāpēc ka samaksāju naudu un gribēju mierīgi peldēt.

Šīs trīs sievietes turpināja apsaukāt mani, ņirgāties un sāka pēc kārtas sūdzēties trenerei Vizmai Feldbergai “itka es viņiem traucēju peldēt“. Trenere Vizma Feldberga sāka nelaipni pārmet man, ka man nedrikst aiztikt citus. Es viņai atbildēju, ka nevienu neaiztieku un peldēju tikai savā celiņā; es samaksāju par nodarbību un gribu tikai mierīgi peldēt. Tie trīs sievietes turpināja ņirgāties (tagad es saprotu, ka tas bija cirks; un, manuprāt, tā rīkojas tikai krāpnieki). Nu labi, nemaz nerunājot par to, ka liels vīrietis zilās brillēs tik stingri nosita man ar dūri pa galvu, ka es gandrīz zaudēju samaņu un apsaukāja man par 'дойную корову'.

Galvenais tālāk.

Kad gāju atdot atslēgas no kabīnes, viens vīrietis (savu uzvārdu un amatu viņš atteicās nosaukt) pienāca pie manis, sacīja, ka
es neievēroju kartību, mans abonements tiek anulēts un es šajā peldbaseinā vairs nekad savā mūzā nevarēšu peldēt.

Viņš man pārmeta, ka no manis visi baidās un pat bērni baidās no manis (kurus vispār nebija baseinā). Īsi sakot, apmeloja mani un atņēma abonementu, kur bija nauda! Manuprāt, tā rīkojas tikai krāpnieki.

Tad kas par visatļautības tagad notiek RTU Ķīpsalas peldbaseinā ? Man vienmēr šķita, ka RTU Ķīpsalas peldbaseins ir solīda organizācija.

Z

Komentāri (5)

S sportsts 20.12.2019
Slikts serviss

Rtu ķīpsalas peldbaseins - nelaipna attieksme pret klientiem, slikts serviss.

Diezgan rupja un nelaipna trenere vizma Feldberga jūsu peldbaseina. Ļoti nepatīkami, un sabojāts piektdienas vakars. Krāpniece, manu abonementu pievāca sev!

S sportsts 20.12.2019

Krāpšana, nepieklājīga attieksme pret klientu un nekvalitatīvs serviss

S sportsts 20.12.2019

Trenere Vizma Feldberga - Krāpniece ! Krāpniece ! Krāpniece !

"Jau 20 gadus katru nedēļu apmeklēju peldbaseinu darba dienās 08:45 – 15:30, lētāk un mazāk cilvēku"
Kāpēc mazāk cilvēku? Tāpēc, ka "no manis visi baidās un pat bērni baidās no manis" jau 20 gadus. Cik jau var? Visam taču ir mērs!

Kārtējā, no arhīva izceltā sūdzība. "Bet piektdien, 20.12.2019".Portāla moderatoriem - publisks FUI!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes