RTU - Energetikas Elektrotehnikas Fakultate - Neiesaku nevienam tur mācīties

RTU Energetikas Elektrotehnikas Fakultate.

Neizsaku tur nevienam macities. Mācoties bakalaura studijās reti kad var pielietot to, ko tev māca priekšmetos. Pasniedzeji ir vienaldzigi neatsaucigi un visas macisanas sistema ir balstita lai atlasitu tos kas spejigi apgut prieksmetus 7-8-9 ballu limeni, parejos kas apgust vispareji 4-5-6 limeni atksaita, ka tas var but, nu piem matematika jabut izpilditam 70% uzdevumiem lai dabutu 4, sanak kad ja izpildi 50% vaidzetu dabut ~5, bet tev ieliek 2 vai 3, neticami bet realitate.

Taka ja gribi lai tevi spidzina tad vari doties uz RTU.

V Vet 28.02.2008

Pats mācos RTU. Pirmā semstra sākumā varētu piekrist izteiktajam viedoklim. Taču nomācoties 3 mēnešus, sapratu, ka RTU nav tāda pati sistēma kā skolās. Te ir daudz augstākas prasības, un lai ieskaitē dabūtu vismaz 6, ir jābūt diezgan plašām zināšanām par apgūto vielu. Runājot par pasniedzējiem - viņu uzdevums ir dot pareizu virzienu priekšmeta apguvei, lielāko daļu ir jāapgūst patstāvīgi. Tas ir smags darbs.

A Andris 05.03.2008

Pilnīgs sviests.. rakstītājs varētu būt no pirmā kursa, kam redz mācīšanās vidusskolā bija pilnīga haļavas dzīšana, bet augstskolā ir stipri grūtāk. Pats esmu to augstskolu pabeidzis, nesen pabeidzu arī maģistratūru. Skola ir tiešām ļoti laba,2 kursā jau dabūju darbu specializācijā...Protams, tur ir grūti mācīties.. bet tas noteikti atmaksāsies.. un tam censonim.. ja ir par grūtu tad ir tak visādas citādas augstskolas.. ne jau visiem vajaga augstāko izglītību... vajaga jau arī darba rokas...:)))

T Tar 05.03.2008

Aj maladets Andrello- hvalju- tak skazatj Ot ruk prolitariev ushel. Rtu tema normaljnaja- ho4esh u4itsja - budesh da i rabotenku potom nepiljnuju siskatj mozhno. Uvazhaemaja auditorija- ne verte Karlisu, kotorij po vidimomu lobotrjas i po prostu ne ho4et u4itsja- NIGDE. Vy nuzhni strane =))) idite v RTU>

A Artexons 22.04.2008

.""Protams, tur ir grūti mācīties.. bet tas noteikti atmaksāsies.. un tam censonim.. ja ir par grūtu tad ir tak visādas citādas augstskolas.. ne jau visiem vajaga augstāko izglītību... vajaga jau arī darba rokas...:)))""
...

Stulbais kretīn es mācos 3 kursā bez parādiem vienkārši izkaidroju kapēc RTU ir grūti mācīties, jo tikai 30% var izmantot no tā ko iemācies bet drāž pamatīgi ka visam neatliek laika, un tas nav tirliņ sviests tā ir realitāte, bet tev jau kā istam kretīniskam latvietim kkas jānodirš atradies bļe te uzņēmējs pats vien esi tāds sūkātajs tikai drēbes nesmērē

R raimonda 22.04.2008

Beidzu pavisām citu augstskolu, pat ne Latvijā. Tieši tas pats bija 1-2 kursā. Augstakā izglītība nav domāta šaurā profila profēsijas pielietošanai, tapēc arī saucās "augstākā". Tā duod gana plašu vispārējo izglītību noteiktā virzienā - tehniskājās, socialājās, valodu zinības. Un visur īr grūt. Kad mes mēginājām pasūdzēties cik mums ir grūti, kādi lielie apjomi ir jāiemācās un t.t., viens no pasniedzējiem pateica vienu ģenialo frāzi, ko atserējos visu 5 gadu laikā - "augstākā izglītība NAV obligāta".
Un tik tiešām, no Universitātē iemcīto varu pielietot apmēram 30-40%, labi ja tik daudz. Tapēc ja ir pa smagu "pavilkt" un gribās šauro profilu labāk sameklēt citu skolu.

J Jānis 13.12.2008

Kārli iesaku tev nekur nemācīties, jo problēmas tevi vajās visu atlikušo dzīvi.
Pats esmu beidzis RTU Energetikas Elektrotehnikas Fakultati un arī maģistratūru RTU ar vidējo atzīmi 8, 3 un lai dabūtu vidējo atzīmi zem 6 ir jābūt reti stulbam, jo tik kompetentus un zinošus pasniedzējus ir grūti citur arast. Labāk būtu viņos nedaudz paklausījies.

J Juris 13.12.2008

Jā, es arī esmu ar tām nepatikšanām saistījies, jo tur drāž pamatīgi un galvenais, ka neko loģisku neiemāca. Daudz tādu ir, kas ir beiguši augstskolas un beigās nevar sev darbu atrast. Kāpēc?... jo darba devējs atbild, ka jums, jaunais cilvēk visus šos 4 vai 5 gadus ir skalojuši smadzenes ar visādām stulbībām un jūs pat normāli nevarat atbildēt man uz jautājumu. Lūk, rezultāts!