www.sudzibas.lv Rtax " SIA Student " Young Travel Centre Neprofesionāla un nelaipna attieksme

Rtax " SIA Student " Young Travel Centre - Neprofesionāla un nelaipna attieksme

Vēlos vērst jūsu uzmanību uz šis firmas vieglprātīgo attieksmi pret darbu, internetā reklamē nez ko, bet kad darīšana aiziet līdz darbiem tad nu visādi gadās, i uz jautājumiem e-pastos klusums, tāpat telefoniski solījumi atzvanīt utt... un progress tikai manis aizpildīto dokumentu nosūtīšanai attiecīgai kompānijai ārzemēs vinjiem aizņēma 3,5 mēnešus, ja precīzāk tad runa iet par nodokļu atgriešanu, personīgi man dēļ vinjiem tika aizkavēts viss nodokļu atgriešanas process par mēnešiem 4 apmēram, mans kolēģis viņu neizdarības dēļ zaudēja nodokļu atmaksu par veselu gadu, kas šinī gadījumā bija laba summa, jo viņi tupi nomarinēja mūsu dokumentus un pēc tam kad tiek jautāts kas par lietu un kāpēc tā, viņu ‘’varenais’’ ‘’supermens’’ taa saucamais lupatbodes šefs atbild ar pretjautājumu:’’Ko jūs tagad gribiet?’’ tā vietā lai mazākais pateiktu:’’sorry ka tā sanāca’’, laikam jau kas tāds ir iespējams te pie mums Latvijā tādu haļavšiku uzņēmumā kā šis. Tāpec iesaku cilvēkiem kas plāno nodokļu atgriešanu no ārvalstīm, darīt to pa tiešo internetā ar ārzemju firmām kas ar tām lietām nodarbojas, jo saistoties ar šo firmu jums vienalga pašiem būs jakomunicē ar viņu partneriem āzemēs (viņi to jūsu vietā diezin vai darīs un ja darīs, tad ļoti bremzēti) un saistoties ar viņiem jums nav nekadu lielāku garantiju kā darot to netā jo nekādi līgumi jau netiek slēgti vienalga, tāpec nekāda lielāka drošuma jau nebūs vienalga, un varu teikt droši ka no ārzemju firmām būs profesionālāka attieksme nekā no šiem, var jau būt ka citiem ir labas atsauksmes, bet man tādu nava, man ir negatīva pieredze darbā ar šo firmu.

Jānis