RSU stomatoloģijas institūts - Slikts serviss

Man bija nepieciešama zobu korekcija pie ortodonta. Gribēju likt breketes. Nu tad panesās. Sāka mani sūtīt un mētāt no viena kabineta uz otru. Neviens neko īsti nepateica, risinājums nulle. Par katra kabineta vizīti jāmaksā liela nauda. Fināls: no manis noplēsa tajā dienā par visu kopā 115 eur. Kaut kāds krāpnieku kantoris, jo problēma jau netika atrisināta breketes uzlikt nevarēja. Ja breketes uzlikt nevar tad piedāvājiet citu risinājumu, bet nekā. Secinājums: advansēti dārgs kantoris bez ieinteresētības, absolūta vienaldzība pret klientu.

J

S Stenlijs 07.05.2017

O jā šajā iestādē arī paliku bez zobiem.

donna b 07.05.2017

Vispar breketes nav bikses, jakonsultejas,jaapsekojas un tad japasuta un tikai pec kad laika dabusi. Ja no Tevis noplesa 115 eur par kadam konsultacijam vai parbaudem, nevaru spriest vai tos vajadzeja. Bet ta ka tika taisitas breketes, par konsultacijam rentgenu utt jaatstaj kada nauda. RSU man pilnigi apmierinaja ar savu darbu un rezultatu.