RSU stomatoloģijas institūts - Slikts serviss

Labdien. Ierados 15.12.2022 plksten9 30 Rsu Ķirurģijas nodala pēc pieraksta ar akūtu zoba problēmu, lai ārsts - ķirurģs veiktu palīdzību. Ienākot ārsta Gata Cernovska darba kabineta, ārsts neuzjautāja vai kādas slimības ir bijušās un vai ir alerģijā uz medikamentiem. Esmu šis klīnikas jau 25 gadus patstāvīgs pacients un iesaku to saviem draugiem un pzninam, ka labāko sejas un mutes dobuma klīniku Rīga. Pēc mutes dobuma apskates, ars paziņo ka ir jātaisa rentgens, mas pretjautājums bija, vai šajā gadījumā tiesām vajag veikt rentgenu. Ārsta -kirurga atbilde mani nepatīkami pārsteidz; vārāt iet uz citu klīniku tur nebūs jātaisa rentgens. Uztaisot rentgenu ārsts pieņem lēmumu ar nanu atbalst izrzut saposi - bojāti zobu, veica manipulacijassmaganu rajona, pēc ka sekoja divas injekcijas, kau gan dakterim personīgi lūdzu stiprāku anestēziju, jo sāpju slieksnis man ir ļoti liels, dakters man atbildēja viss būs labi. Pēc divām injekcijām no ārpuses un otru aizmugure dzili nepatikamiiekspuse. Gaidiju5-7 minūtes anestēzijā nedarbojas, smaganas un lupas jutigas, informeju arstu. Arsts nenoreaģējot uz teikto, Saka zoba raušanas procesu, ku momenta es iebļāvos, dakters paaugstināta toni teica; ko bļauj. Es biju pārsteigta. Tad dakteris veica trešo injekciju un pēc 7-8minutem zobs tika izrauts. Izejot no Rsu ķirurģijas nodaļas pēc 10min,. Anestēzijas vairs nebija. Ar auto sāpes tiku majas. Kur visu vakaru mocījos sāpes. Pirmo reizi pa 25 gadiem man ir šādas sekas un nepatīkama sajuta, ka tagad Rsu stomatologijas instituta arsta-kirurga attieksme pret pacientiem kuri nak pec palidzībaz un briziem ir izmisuma no zobu sapem vinus sagaidis nekorekts un neieciedigs arsts-kirurgs. Esmu vilusies par kirurgiska pakalpojuma kvalitati. Inguna

16.11.2022

I