RSU stomatoloģijas institūts - Slikts servis

Sveiki!
Ļoti sāpēja gudrības zobs, tas bija arī iekaisis, un sāpes pārgājušas arī uz ausi.
Sazvanīju rsu stomatoloģijas reģistratūras tel. Nr. , kur man piedāvāja zobārsta vizīti plkst.15: 00, bet aicināja ierasties ātrāk. Tā arī darīju, ierados pirms noteiktā laika un gaidīju līdz 16: 30, kad mani pieņems.
Tieši 16: 30 tiku pie zobārstes miško, viņa paskatījās jau paziņoja, ka šodien visticamāk nekas nenotiks, jo darba laiks ir tikai līdz 18: 00. Nosūtīja uz Rtg, aizgāju atpakaļ pie dakteres un man paziņoja, ka ar sastrutojošu zobu, dzerot antibiotikas var staigāt pat nedēļām un aicināja pieteikties uz plānveida vizīti.
Recepti izrakstīt nevarēja, jo ''neesot zilās Lapiņas''. Tā vīlusies un samaksājot 36 euro (26euro/Rtg +10 euro par mutes atvēršanu tieši 1 min) , devos uz privāto klīniku, kur man šo zobu izrāva 15 minūšu laikā!
Neiesaku šo iestādi un konkrēto dakteri arī!
Būsiet vīlušies!

30.08.2020

I

Paradeez 30.08.2020

Tiešām naudu savāca par neko pirms darba dienas beigām :/

E ELLIO 31.08.2020

Dabūjāt panaceju,kas saucas stomatoloģijas institūts? Varbūt reizēm arī vajag,lai saprastu,ka eksistē arī citas privātprakses, nebūt ne sliktākas.