RSU stomatoloģijas institūts - Rupja attieksme

Ļoti, ļoti rupja ortodontiste Inta Zepa! Nevienam neiesaku viņu! Verbālā agresija un uzbrukums!

Gāju pie viņas 2 gadus un viņa sabojāja manus zobus! Man bija 2 nedaudz šķībi zobi priekšā, nēsāju platīti tāpēc. Priekšējie zobi iztaisnojās, bet tālāk radās liela šķirba un nepareizs sakodiens. Izlaboja mazu defektu, bet radās cits vēl lielāks! Viņa Saka, ka viss nostāsies savā vietā, vispār pat kārtīgi neapskatoties manus zobus! Es saku viņai, ka priekšā tiem ir apakšējais zobs, tāpēc viņi paši nevar iebīdīties uz atpakaļu. Tad tikai pasaka vajag likt breketes. Sāku viņai uzdot jautājumus par breketēm. Vai nav tā ka viņas bojā zobus, jo esmu dzirdējusi dažādus viedokļus. Un teicu, ka mana higiēniste arī ir teikusi, ka brekešu līme tomēr bojājot zobus. Un viņa tā aizsvilās, sāka gandrīz kliegt uz mani. Un pateica, ka muļķīgiem cilvēkiem ortodontija nav domāta un, ka pie viņas varu vairāk arī nenākt! Būtība viņa mani nosauca par stulbu un pasūtīja 3 mājas tālāk. Un pēc tam vēl turpināja man šos verbālos uzbrukumus un pasīvo agresiju, lai gan mierīgi viņu izjautāju par ortodontiskiem jautājumiem. Varbūt tā ir viņas stratēģija, lai klienti neuzdotu jautājumus, kas viņai nepatīk? ! Nekad neesmu rakstījusi atsauksmes par nevienu ārstu, bet šoreiz likās, ka patiešām citiem vajag pastāstīt.

Man zobi ir tikai vieni dzīvē un breketes ir nopietns lēmums, tāpēc arī uzdevu daudz jautājumus, uz kuriem ārstam būtu pieklājīgi un mierīgi jāatbild. Nevis man verbāli jāuzbrūk. Šī bija drausmīgi pazemojoša pieredze. Sajūta, ka dakterīte izgrūda savas dusmas un neapmierinātību ar dzīvi uz mani. Kā arī nenormāli sakāpis galvā viņai!

Protams, pie šīs ortodontistes vairs nekad neatgriezīšos!

04.11.2020

04.11.2020