RSU stomatoloģijas institūts - Ortodonts Inga Zepa

2020. Gada martā tika uzstādītas breketes, 2021. Gada februārī, tas tika noņemtas un bija uztaisīta kāpa, kura jau sākotnēji bija nepareizi izgatavota, jo bērns šo kāpu nevarēja nēsāt, to nebija iespējams uzvilkt tā lai tā būtu pēc mutes dobuma formas. Ar ārstu bērnam kontaktēties bija ļoti grūti, jo ārsts runāja tikai latviešu valodā un bērnam bija grūti paskaidrot ārstam, kas īsti nav tā, kā arī saprast ko Saka ārsts un ārsts arī nevēlējās saprast bērnu. Uz doto brīdi bērnam zobi atkal sāk palikt šķībi, atnākot pie ārsta, ārsts Saka, ka nezinot ko bērns grib no viņas un ar mammu pa tālruni runāt atteicās.
Tā kā ārsta darbs sākotnēji bija izpildīts pavirši un tika izgatavota kāpa kura neatbilst mutes dobumam, pieprasu, lai ārsts sedz izdevumus, kas tiks iztērēti šīs radušās problēmas turpmākai risināšanai.
Ortodonts: Inga Zepa, neiesaku apmeklēt šo ortodontu.

30.04.2021

I Ilzebalvi 30.04.2021

Daktere malacis, ka runā latviski. Šeit ir LATVIJA.

E Eva Galvanovska 14.08.2021

Piekriitu par latviesu valodu...Vecaakiem beernu ir jaamaca runaat latviesu valodaa un jaalaiz latviesu skolaas, lai saadaas situaacijaas beerns saprastu un speetu komuniceet attieciigaas iestaadees.. Ja beernu audzini Latvijaa, tad sajaa valstii arii runaa latviski..Un Latvijas iestaadeem ar Latvijaa dziivojosiem cilveekiem ir jaarunaa latviski, nevis citaa valodaa..
Es saprastu, ja pie dakteres buutu aizgaajis kaads iebrauceejs, kurs nudien latviski nesaprot un nerunaa, tad jaa, daktere var censties runaat citaa valodaa, ja speej..

Z zirnis 01.05.2021

varbūt apdomā, par ko cel sūdzību! TEV ir jāpielāgojas latviešiem! nevis otrādi.

N Natalija Kello 24.05.2021

Ar mums daktere I. Zepa runāja krievu valodā, lai gan es saprotu latviski. Bet tas viņai nepalīdzēja. Ja Tu uzturies pret savu darbu kā pret konveijeru, bet pret cilvēkiem kā pret baru, vienalga kādā valodā runāt.