www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Neprofesionālā apkalpošana, naudas plēšana

RSU stomatoloģijas institūts - Neprofesionālā apkalpošana, naudas plēšana

Biju pierakstīta uz ārstēšanu pie zobārstes Annas Jurkovskas. Neskatoties uz to, ka saziņā ar reģistratūru vairākkārt akcentēju, ka man ir nepieciešama ārstēšana, nevis konsultācija, ierodoties pie ārstes tika veikta tikai apskate, neviena no vairākām problēmām netika risināta. Uz manu jautājumu, kad būtu iespējams tikt uz ārstēšanu, saņemu atbildi, ka ne ātrāk kā pēc mēneša. Par konsultāciju samaksāju €20, nesaņemot gaidīto palīdzību.

Kolta 05.03.2018

Pirmajā vizītes laika zobārstniecība taisa zobu stāvokļa karti un pēc tas vadās kāda būs ārstēšana. Ta ka tas ir pilnīgi normāli, ka pirmaja reize ir tikai apskate.

C critical thinker 06.03.2018

un tā kādu pusstundu skatījās? ja es uz katru savu darbu varētu pusstundu skatīties par 20 eirām...

E ELLIO 08.03.2018

Vai tiešām zobārstam ir jākonsultē par velti? Kāpēc piemēram dermatologs vai okulists maksas vizītē par konsultāciju prasa 20 eur un tas ir normāli? Vai zobārstam ir ar labdarību jānodarbojas? Nepatīk cenas? lūdzu ejiet pie cilvēka, kurš tas izdomājis un prasiet skaidrojumu katrai manipulācijai.

E ELLIO 09.03.2018

Jā, bet Tu nedomā.ka 20 eiras būs kabatā. No 20 eirām atrēķinās Tavus procentus un atņems nodokli.