RSU stomatoloģijas institūts - maksas tualete!!

Esmu izbrīnīta par absurdo situāciju, kas valda STOMATOLOĢIJAS INSTITŪTĀ.
Viņiem ir MAKSAS TUALETES!!!
Kā kādā stacijā!!

Tas liekas absolūti absurdi. Poliklīnika ar maksas tualeti par 0, 10 Ls... hmm... it kā viņu pacientu naudas nepietiek, lai tai nabaga tantiņai maksātu mēnešalgu un nopirktu WC papīru.
Pat vietās, kur ir daudz mazāka cilvēku plūsma un daudz mazāki ienākumi, tualete ir klienta "bonuss". Tas ir tikai normāli nodrošināt to.

Par WC iekasē naudu tikai publiskās vietās kā koncertos, stacijās, pie parkiem... Bet nu ne jau poliklīnikā!
Totāls absurds!

J janis 11.10.2011

Tas ir tikai normāli, ka prasa naudu!

Inženieris 12.02.2014

Absurds!!!

E ELLIO 12.02.2014

Tas nekas...arī zobārsti, kas nāk uz kursiem maksā par tualetes apmeklējumu.
Un tas nekas, ka kursi maksā bargu naudu...un tas nekas, ka dod maz kredītpunktu, tualetes vienalga par maksu.

Z zinga 10.11.2016

Maksas tualete šai mājā kur katram otrajam nākas atstāt tūkstošus? Droši vien deviņdesmito gadu atrauga, vai arī latviešu tendence izspiest pēdējo pilīti no katra citroniņa.