www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Kvīšu neiekļaušana VID deklarācijās

RSU stomatoloģijas institūts - Kvīšu neiekļaušana VID deklarācijās

Jau vairākus gadus apmeklēju Stomatoloģijas institūtu, katru gadu iztērēju apmēram 1000 euro. Reģistratūrā tika sniegta informācija, ka kvītis automātiski tiek reģistrētas EDS, līdz ar to nav nepieciešams atsevišķi kvītis iesniegt VID, lai saņemtu atmaksu caur deklarācijas iesniegšanu. Tagad pēc trīs gadiem, kad biju pārliecināta, ka man nebija sniegta nepatiesa informācija, apmeklējot kārtējo reizi Stomatoloģijas institūtu, pamanīju norādi, ka par maksājumu iekļaušanu deklarācijā ir speciāli jāpiesaka reģistratūrā. Mani tas nošokēja un radās šaubas, vai iepriekš man izsniegtās kvītis ir iekļautas manās deklarācijās. Sazinoties ar VID tika noskaidrota informācija, ka par visu šo laika posmu, kad apmeklēju Stradiņu institūtu, nekas nav ticis reģistrēts un iekļauts deklarācijā. Šobrīd esmu cietusi zaudējumus, būtu priecīga ja būtu kāda iespēja iegūt vismaz e-kvītis, kuras man tika izrakstītas iepriekšējos gados. Esmu sarūgtināta, ka darbinieki maldina apmeklētājus, sniedzot nepatiesu, cilvēkiem svarīgu informāciju. Ja nezini, tad nesaki tā!

20.01.2021

Papildināts Mazafejina 20.01.2021

Kasiere bija, kas sniedza šādu informāciju (3. vai 4.stāvā).