RSU stomatoloģijas institūts - Kursu cenas tikai aug

Nespēju saprast kāpēc krīzes aptākļos par kursiem, kas domāti zobārstiem, netiek pazeminātas cenas?
Zobārstiem sakarā ar krīzi, nenāk pacienti, tie pieprasa cenas samazināt.
Taču kursu cenas tikai aug!
Turklāt pārsvarā kursi piebāzti ar reklāmām un praktiski jaunu neko iemācīties nevar.
Ja man būtu vēlme iemācīties kā likt implantus, naudas summa sastāda ap 1000 ls.Totāls murgs!
Ja man būtu vēlme braukt uz kādu izstādi vai kursiem ārzemēs, tad paskatoties dalības maksu saprotams, ka nekur aizbraukt nevar.
Kur aitas, tur cirpēji!:(((

. ....kl 31.08.2009

Bez zobārstu pakalpojumi lētāki nav palikuši.

S Sonja 31.08.2009

Kā kurā klīnikā, mēs esam nolaiduši cenas, jo cilvēki nevar maksāt:(
Bet mūsu alga atkarīga no cilvēku skaita...

A Allca 03.09.2009

razve krizis vlijaet na kolichestvo pacientov? Zubi kak boleli, tak i boljat, dazhe eshe huzhe ))))))))))) chem ranjshe.

C CENAS 03.09.2009

Aha, tikai cenas mums Rīgā par zobārsta paklpojumiem jau Stomatoloģijas Institūtā ir pārsniegušas daudzu ārvalstu cenas.Drīz būs Skandināvijas cenas klāt.
Materiāla plombei cena 1-4LVL, bet pieprasa 10-15reizes vairāk.
Arī daudzas procedūras palikušas Vācijas un Šveices, jā, jā, tieši tā, cenu līmenī.Esmu redzējusi čekus no Šveices un Minhenes zobārstiem.Tāpēc-aidā uz Zviedriju, Dāniju, Īriju, tur ir dārgāk kā Latvijā stomatologi.
Tiešām, izņemot Cīrihi un kūtorta pilsētas, ir mazliet lētāk.
Te nav domāti kronīši un implanti, bet gan terapija un plombēšanas cenas kādā 5 vietās Rīgā, kuras ir augstākas kā Ženēvā, Minhenē un Brigē, Beļģija.Tikai implanti un higiēnists, un metālkeramikas kronīši tur ir dārgāki kā Rīgā!!!
Cilvēkiem naudas nav.Un nebūs.Kursi ir naudas slaukšanas mašīna!

S Sonja 03.09.2009

Allca!
Zobi jau protams, ka sāp, bet cilvēkiem nav naudas, ko maksāt, tāpēc dabonam nolaist cenas.Esmu dzirdējusi, ka cilvēki pašrocīgi mājās mēģina raut zobus, jo nevar atļauties pat 5 ls samaksāt:(

Nu institūts vispār ir viena naudas kāstuve.Brīnos, ka atrodas cilvēki, kas var atļauties maksāt tās astronomiskās summas.

M manus 27.10.2009

Un kad paskatās, kādas stomatoloģijas institūtā aparatūras un visi citi navaroti...vemt gribas.Tas viss par studentu maksāto mācību naudu.
Un kādi cilvēki tu strādā, vieni intriganti, un citu privātprašu nolicēji!:(((

м МайяТ. 26.11.2009

Mani tracina, ka krievu valoda raksta ar latviesu burtiem. Un vēl tās drausmīgās neuzmanības un pareizrakstības kļūdas.

E ELLIO 20.01.2013

Atļaušos piekrist, kaut tēma ir veca, bet kursu cenas zobārstiem vienkārši drausmīgas un arī kredītpunktus dod maz...
Kāda velna pēc tika izdomāti obligātie kursi, kuru tematika kopš 1998.gada nav mainījusies, tikai mainījušies lektori?Bet cenas augušas divas, pat trīs reizes.Toties kredītpunkti palikuši tie paši.
Jā, tiek piedāvāti visāda veida kursi un semināri ārpus Latvijas.Bet kad paskatās, kādas cenas, tad visa vēlme braukt atkrīt.
nupat lasu, kursi Vācijā, cena turpat 500. ls par braucienu!!!Drausmas!