www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Krāpšana & riebīga attieksme

RSU stomatoloģijas institūts - Krāpšana & riebīga attieksme

Parasti šādi nedaru, taču šī nav parasta situācija.
Pirms dažām dienām biju Stomatoloģijas institūtā, akūti bija nepieciešams izraut gudrības zobu. Bez tā, ka Dr. Natālijas Grasmanes attieksme vien bija augstprātīga un neiecietīga. Viņa izteica diagnozi, ka zobu nevar izraut, tas ir jāoperē, ko, protams, nevar izdarīt uzreiz. Tās pašas dienas pēcpusdienā, devos pie cita zobārsta, kurš man 10min laikā zobu izrāva.
Man ir žēl, ka tik prestižā iestādē strāda tik neprofesionāli un naudu slaucoši cilvēki. Es neticēju nevienam viņās vārdam, jo zināju, ka tie ir meli, jo pat pati spēju sajust, ka tur nekas nav, kā ļ.cien. daktere teica - " zobs ieaudzis žokļa kaulā". Taču skumji, ka ir ļoti daudzi pacienti, kuri šīm muļķībām tic. Rezultātā, tiek bendēti šo cilvēku nervi un viņiem ir jāšķiras no ārprātīgas naudas summas, manā gaījumā tie būtu 200+ eiro ar sedāciju. Tai vietā, lai dakteris kārtīgi pievērstu uzmanību situācijai un vienkārši izrautu zobu.

09.02.2023

J Jureta 09.02.2023

Ogres slimnīcas zobārstniecībā labi rauj gudrības zobus. Ja nemaldos dr.Agita. Jāmaksā ne vairāk kā 80 EUR ar visu anestēziju.