www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Briesmīga attieksme reģistratūrā

RSU stomatoloģijas institūts - Briesmīga attieksme reģistratūrā

Sestdienas rīts pieceļos, zobs iekaisis, ko nu jābrauc uz Rīgu lai izrauj gudrības zobu! Aizbraucu uz Stomatoloģijas institūtu cerībā ka palīdzēs, bet nu pretī sagaidīju vienkārši BRIESMĪGU attieksmi! KAUNS reģistratūrā strādājošai sievietei kura tā vienkārši var grūtniecei ar lielu punci un ļoti piepampušu zobu kurš jau bij pamatīgi iekaisis-pateikt vari braukt mājās un atbraukt pirmdien, jo redz pulkstens 13.00 mums vēl 2 cilvēki rindā un darba laiks mums beidzās 15.00.Pajautāju ko jūs nopietni, vai tiešām nekā nevar tikt pie ārsta, atbilde bija - vajadzēja nākt ātrāk. Zinot to ka grūtniecības laikā tā jau zāļu lietošana ir ļoti ierobežota! Zobiņš sāp, bet apgriežos un asarām birstot eju ārā!

30.08.2021

E

G Gulbenietis 31.08.2021

No vienas puses bija agrāk jāatbrauc. No otras, varēja jau arī apkalpot. Moš uz ķepas kādu kapeiku varēji vēl piemest, tad uzreiz parādītos laiks un klanītos visi.

E Evita V 31.08.2021

Protams ka piekrītu tam ka varējām braukt ātrāk, bet nedzīvoju Rīgā un ceļā jau pm 1,30h aizgāja! Viņi jau māk tikai sūdzēties ka algas par maz,bet tai pašā laikā, lai paskatās kāda attieksme viņiem ir pret cilvēkiem! To sievieti REĢISTRATŪRĀ tiešā vārdu nozīmē par BRIESMĪGU NECILVĒKU varētu nosaukt! Laikam tiešām vajadzēja naudu piedāvāt tad būtu tikusi pie zobārsta!😡

G Gulbenietis 31.08.2021

Es, piemēram, ceļos četros no rīta, lai kaut ko nopelnīt varētu. Nesaprotu tos, kas guļ ilgi un tad dusmojas, ka nekur nevar paspēt. Celies nedaudz agrāk, tad arī 1,3 h nebūs daudz.

E Evita V 31.08.2021

Veiksmi jums celties četros! Man tas nav jādara!

Tad sēdi savā muhasranskā un nebrauc uz Rīgu :D

E Evita V 31.08.2021

Asprātīgi, pataupi savus gudros komentārus pie sevis, kas kur brauc un kas nē! Cerams ka tev nekad dzīvē šādas situācijas neradīsies.

G Gulbenietis 31.08.2021

Netaupīšu. Ar atvērtiem nerviem esmu gājis uz darbu. Ņuņņa ir tavs otrs vārds :D.

👍

E ELLIO 31.08.2021

Nu vispār jau-pirms plāno bērnu, tomēr reizi gadā var aiziet līdz savam zobārstam un veikt apskati. Tad arī laicīgi tiktu konstatēts,ka gudrības zobs ir jālikvidē.

E Evita V 31.08.2021

Pirmām kārtām zobs bija jau mēģināts labot, bet rezultātā viņš iekaisa! Un otrām kārtām zobārstu apmeklēju pietiekami bieži! Taka ja jums nav ko teikt tad labāk būtu klusējusi!

B Baltā ēna 31.08.2021

Sūdzības autore nedaudz aizsvilusies, bet atceramies ka ir arī citas zobārstniecības, piemēram diennakts. Protams cenas citas bet ja tā vajag. Un nav ko apvainoties uz reģistratūru ja tāds darba laiks tad neko nevar darīt. (darba laiku gan jau pirms braukšanas var redzēt mājaslapā un arī piezvanīt apvaicāties vai ir iespējams tikt. ) Un kā tad beidzās Jūsu problēma ? Jo pēc tā cik aktīvi atbildat laikam viss ir ok un nemocaties sāpēs.

E ELLIO 31.08.2021

Ko nozīmē mēģināts labot? Tad salaboja vai nesalaboja? Taču skaidrs,ka nav ko labot gudrības zobus, tie jārauj laukā Un ja zobs jau ir bijis bojāts,tad tā ir Jūsu. nevis zobārsta nolaidība.

AEW 31.08.2021

Atkal lauku brutas kačā tiesības. Esmu stāvoklī un mani visi ir pārādā. Ņem zirgu, auklu, piesej pie zoba un... :D