RSU stomatoloģijas institūts - attieksme

Manai sešgadīgajai meitai rāva piena zobiņu Stomatoloģijas institūtā dr. Miks Lejnieks. Kad ienācām kabinēta un tika noskaidrots, kurš zobiņs jārauj, man teica, lai ejot ārā no kabineta. Atteicos, jo bērns jūtas daudz drošāk un mierīgāk, kad mamma ir blakus. Lejnieks uz to norādīja, ka tādi esot šeit noteikumi. Biju ļoti pārsteigta, jo mēnesi atpakaļ"tādu noteikumu vēl nebija", es ar jaunāko bērnu varēju palikt kabinetā, kamēr vecākajam rāva zobiņu. Es paliku pie sava bērna, lai meitu atbalstītu un radītu drošību, ko dr. Miks Lejnieks iztulkoja kā neuzticēšanos ārstam. Pēc tam. kad dr. bērnam veica vietējo anestēzija (špricīti), Lejnieks paņēma mobilo telefonu un izgāja no kabineta, drīz viņam sekoja arī medmāsiņa. Jautājums, vai arī tāda neprofesionāla rīcība no ārsta puses ir t.s. Stomatoloģijas institūta noteikumos par kuriem sākumā runāta Lejnieks??? - bērnu atstāt kabinetā vienu līdz iedarbojas anestēzija??? Līdz šim nebiju sastapusies ar neiecietīgu, rupju, neuzmanīgu, neiejūtīgu attieksmi pret bērnu zobārsta kabinetā, varbūt tādēļ, ka par šo pakalpojumu esmu vienmēr maksājusi, bet šoreiz nolēmu doties uz valsts atmaksātu zobārstniecības iestādi. Vai tiešām Rīgas Stradiņa universitāte saviem audzēkņiem ir aizmirsusi iemācīt cilvēcību un līdzcietību???

K

A Andžela 01.06.2015

"Es paliku pie sava bērna, lai meitu atbalstītu un radītu drošību."
"...bērnu atstāt kabinetā vienu līdz iedarbojas anestēzija???"
Neliela pretruna - vai tad bērns kabinetā tika atstāts viens?? Dakteris noteikti negribēja Jums traucēt drošības radīšanas procesā.

E ELLIO 01.06.2015

Kārtējā māte, kas atnākusi par valsts naudu komandēt zobārstus un mācīt kā viņiem jāstrādā.
Nav brīnums, ka daudzas prakses atsakās pieņemt bērnus, kur nu vēl slēgt līgumus ar NVD.

K kvit 02.06.2015

Dr. Lejnieks ir adekvāts, labs ārsts. Pilnīgi piekritu komentāram no ELLIO. Diemžēl vecāki bieži vien domā, ka viņi ir visgudrākie pasaulē, bet tas fakts, ka dakters pieņem 100500 bērnus dienā un viņam ir pieredze, kā labāk pierunāt bērnu adekvāti uzvesties krēslā, tiek pilnīgi ignorēts. Labāk audzinājiet savus bērnus, nevis ārstus, kuriem par valsts kapeikām ir ne tikai jāārstē jūsu bērnus, bet arī jāaudzē un jāpierunā, lai yie vismaz atver muti. Kauns

L lēdija77 02.06.2015

Kad es biju maza man arī tētim neatļāva būt klāt pie zoba raušanas...domā kad tagad kas mainījies? :-)

E ELLIO 04.06.2015

Kad bērnu operē, vecākiem taču neatļauj atrasties operāciju zālē! Kāpēc pie zobārsta būtu jāsēž blakus?

A AlijaM 19.10.2015

Cik no jums, Mika Lejnieka aizstāvētājām, ir rāvušas vai operējušas zobu pie MIka Lejnieka?
Kauces komentāram 100% piekrītu.
Jā, dakteris ir jauns ļoti skaists, muskuļots, bet...bez jebkādas empātijas un cilvēcības. Ar pacientu apejas nevis kā ar cilvēku, bet kā gaļas gabalu. Viņa vieta ir nevis Stomotoloģijas institūtā, bet labākajā gadījumā sporta zāle vai kādā armijas bāzē.

R Return 21.07.2020

šodien Dr.M.Lejnieks izrāva 8 zobus un varu teikt tikai to labāko! Izcils dakteris

R ri4y 19.10.2015

Piekrītu tam, ka kad rauj zobu nevienam citam izņemot zobu ārstu un asistentu nav jābūt kabinetā, jo ārsti ir savos halātos, kā arī tam, kuram rauj zobu uzliek pārlikni, lai izbēgtu infekciju un lūdz nomazgāt rokas un seju, lai izbēgtu infekcijas iespējas. Bet ja vecāks ir kabinetā, tad viņam arī jābūt maksimāli sterilam, jeb ar halātu mugurā un cimdiem vai vismaz jānomazgā rokas, bet halātam jābūt nekādām virsdrēbēm, kā zināms bērniem līdz 18 gadiem šādās iestādēs ir bezmaksas, līdz ar to poliklīnika ies mīnusos katram izsniedzot halātu, kas vēlās pavadīt šajā kabinetā ar savu atvasi. Jeb zinu vienu privāto klīniku, kur daļeji apmaksā valsts bērniem zobu ārstēšanu, jeb pa 10 Eur, tur ja vecāki grib būt bērnam klāt, kad rauj zobu prasa +5 Eur, par vienreizējo halātu. Valsts iestādes diemžēl šādu preksi pagaidām nav iespējams ieviest.

P pelmenis1988 17.11.2015

Šodien biju pie Mika Lejnieka. Varu teikt visu to labāko. Man bija jāoperē ārā 8totais apakšējais gudrības zobs. Ņemot vērā, ka paniski baidījos no operācijas, visu procedūras laiku ar mani runāja, stāstīja, kas un kā. Pati procedūra norisinājās ātri un bez sāpēm.

P pekausis 23.11.2015

Es biju pie šī daktera pirms dažiem mēnešiem. Paskaidroju, ka man paniski bail no zobu ārstēšanas. Visu izdarīja profesionāli, bija tiešām tik forši, ka es pēc tam ieteicu arī paziņām tur doties, ja vajag izraut gudrības zobu. Bija tiešām liels prieks tur atrasties.

Bet kā mikrobioloģijas speciālists varu teikt, ka iepriekš rakstītajiem komentāriem ir daudz taisnības - par to, ka ir nehigiēniski ārsta kabinetā atrasties vēl kādam. Ja nepieciešams, tad jāvelk halāts/uzsvārcis. Jūs taču arī neredzat operācijas telpā puišus ielas jakās!! Un ja redzētu, atkal būtu neapmierinātība. Kabinets, kurā mani 'operēja' bija ļoti mazs... Es būtu pilnībā pret to, ka kabinetā atrastos kāds ielas drēbēs, kas 'mani taisītos atbalstīt' .
Kad maza biju un trīcēju kā apšu lapa zobārsta krēslā, jo man bija jāizrauj piena zobs, zināju, ka jāpaciešas. Tāpēc nemāciet bērniem muļķības! un saprotiet, ka viņi ir daudz pacietīgāki un izturīgāki nekā jums šķiet. un viņiem būs daudz lielāks gandarījums par to, ko paši pārvarējuši. Nevis par mammu-vistu, kas sēž virsū un sargā tā kā olas.. :)
(ā, un šo muļķīgo sūdzību atradu, jo gūglēju daktera pieņemšanas laiku, lai varētu pie viņa aiziet vēlreiz) ;)

M Meitene :) 22.03.2016

Piekrītu,ka mammai nav jāatrodas kopā ar bērnu zobārsta kabinetā, jo tas tikai traucētu ārstam veikt savus pienākumus!!! Miks Lejnieks ir vislabākais ārsts, kāds vien man ir bijis. Ļoti saprotošs, atsaucīgs, zinošs un visu kārtīgi paskaidro zobu raušanas procesā, līdz ar to bailes vispār pazūd. Novēlu viņam visu to labāko arī turpmāk! :))

G gevele 05.08.2016

Dakteris Miks lejnieks ir burvīgs dakteris!

A Alfa1978 17.12.2016

Vakar arī es kļuvu par dr. Lejnieka pacienti - gudrības zobs tā sasāpējās, ka nezināju kur likties. Pirms desmit gadiem gudrības zobu Stomatoloģijas institūtā izņēma operāciju zālē pie pilnās narkozes + diena slimnīcas palātā un sajūtas pēc narkozes ne tās patīkamākās. Domāju, ka arī šoreiz bez pilnās anestēzijas neiztik un labākajā gadījumā cerēju saņemt recepti kādiem stiprākiem pretsāpju medikamentiem. Dr. Lejnieks apskatīja, iešpricēja un teica, ka ņemsim ārā - zobu izņēma dažās minūtēs - izcils ārsts ar ļoti "vieglu roku". Biju gatavojusies mokpilnai nedēļas nogalei ar pretsāpju zālēm līdz tikšu pie ķirurgiem uz "galda", bet mana zoba problēmu atrisināja dežūrāsts piektdienas vakarā dažās minūtēs. Par attieksmi pret bērniem - tieši pirms manis rindā gaidīja divi bērniņi. Pirmais no ārsta kabineta iznāca gandrīz vai smaidīgs ar tēti un izrauto zobiņu, arī otrais bērniņš pie dr. Lejnieka devās ar tēti un iznāca no kabineta visnotaļ apmierināts - teica, ka pat nav jutis un nav sāpējis, kamēr zobiņš rauts. Minētais arī mani, pieaugušu cilvēku visnotaļ nomierināja, jo līdz šim nevienu zobu ārsts nebija rāvis...

A Alda Liepiņa 26.12.2016

Labdien!16.decembrī biju ar savu mazdēlu uz zobu labošanu pilnā narkozē.šo rindu gaidijām no februāra,pēc operācijas man nebija daktera kam pajautāt cik un kā laboti zobi manam mazdēlam.pēc 3 dienām mazdēlam sāka sāpēt zobi un sūdzējās ka ir caurumi nesalaboti.zobi sāp visai bieži-ko mums darīt?bērns atsakās iet pie parasta zobārsta-ļoti bail.vai tā iespējams ka gaidot gadu rindā nesalabo visus zobus?gribas domāt-saņemat par brīvu-esiet priecīgi par mazumiņu.ko mums darīt?mūsuprāt dakterei-pat nezinu kas laboja-būtu mūs jāpieņem ārpus kārtas vēlreiz.paldies!gaidīšu sapratni bērna labā.

P paciente123 15.12.2017

Arī es esmu ļoooti apmierināta Mika Lejnieka darbā. Man izrāva 2 gudrības zobus apakšžoklī vienā piegājienā. Arī esmu no tām, kam ģībonis nāk redzot šprici, bet viņš visu laiku runāja ar mani, atbalstīja, pajokoja - ļoti iejūtīgs! Izrāva ātri, nesāpīgi! Nekad neesmu bijusi pie tik forša zobārsta! Smuks dakteris! :)

A A.Priediņš 06.02.2019

Kā jau daudziem, arī man ir tieksme "izgooglēt" ārstus pirms vizītes. Atstāšu šeit šo komentāru, lai vēl vairāk apslāpētu histēriskās mammas uzrakstīto sūdzību.
Šodien biju pie Dr.Lejnieka uz vizīti. Atstāja par sevi ļoti profesionālu, laipnu un modernu (lasīt: attieksmes, nevis darba drēbju ziņā) iespaidu. Procedūra nebija tā patīkamākā, bet izdarīja un arī izskaidroja visu perfekti.

S Sintija Mickevica 11.09.2019

Vakar izrāvu gudrības zobu pie Dr. Lejnieka.
Godīgi, nekad vēl nebiju sastapusi tik labu atieksmi no zobārsta puses. Esmu no tiem cilvēkiem kas zobu raušanu ievelk līdz pēdējam jo ir paniskas bailes, bet Dr. Lejnieks bij ļoti pacietīgs un saprotos. Nākošo zobu raušu tikai pie šī Daktera. Paldies :)

E Egons 03.11.2019

Dr Lejnieks ir vienkārši fantastisks ķirurgs - iespējams viens no labākajiem speciālistiem savā sfērā. Man ir personīgā pieredze un varu tikai teikt labas lietas. Profesionāls, saprotošs, zinošs , spēja nomierināt un pats galvenais, priekš manis sarežģītu procedūru veica bez nekādām sāpēm un ļoti kvalitatīvi.
Dr Lejnieks ir ķirurgs, nevis zobārsts un līdz ar to viņa standarti ir daudz augstāki kā tam būtu jābūt.

S Sannitta 05.12.2019

Apmeklēju Dr. Lejnieku-, vienā piegājienā izoperēja divus gudrības zobus. Varu teikt tikai vienu-vislabākais ārsts. Zinošs, nomierina, visu perfekti izkaidro, tai skaitā, operācijas gaitu, pēcoperācijas procedūras. Paslavē vēl par izturību. Pirmajā konsultācijā mani sabiedēja, ka nopietna operācija, kārtīgi uz to jāsagatavojās. Pēc mēneša atgriezos un krēslā pavadīju 15 min. Pilnīgi neko nejutu. Super ārsts ar vieglu roku.
Varu ieteikt tikai un vienīgi Dr. Miku Lejnieku.

G Gundega Stradiņa 27.05.2021

Dr. Lejnieks ir izcils ārsts, zobus rauj viegli, patīkama, mierinoša komunikācija. Iesaku un ieteikšu saviem draugiem, paziņām. Veiksmi foršajam dakterim M.Lejniekam it visā!