www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Attieksme briesmīga-ārsts neierodas, neuzsāk darbu pēc darba laika 8: 00

RSU stomatoloģijas institūts - Attieksme briesmīga-ārsts neierodas, neuzsāk darbu pēc darba laika 8: 00

Ļoti nepatīkama pieredze - jāierodas 7: 40, jo bērnam sastrutojis zobs, viss tiek izdarīts reģistrēts, nummuri izņemti. .8: 00 ir jāsākas uzņemšanai. .8: 10 nekas nenotiek - visi imitē darbību, skraida no viena kabineta uz otru, bet bērnam zobs turpina sāpēt 08: 35 vēl nekas nenotiek.. Jautāju kad beidzot sāksies uzņemšana man atbild: gaidiet ārsts pasauks...08;50 nekas nenotiek! Ka var but tāda attieksme, ja uzņemšana sākas 8: 00 tad arī tā ir jābūt!
Lūdzu kontrolēt iestādes darbu, jo tad nav normāli!

Bomboklak 13.06.2018

Kā jūs variet pierādīt, ka tiek imitēts process?

Tas, ka uzņemšana sākas 08: 00, nenozīmē, ka 08: 03 jau sēdēsiet ārsta krēslā. Es saprotu, ka situācija nepatīkama, bet iespējams ārsts sēž korķī, jo kāds duraks priekšā ir uztaisījis avāriju.
Ārsts, varbūt ir iesaistīts kādā citā palīdzības procesā tajā brīdī un nevar jūs uzņemt 08: 00.

Y YULIK 13.06.2018

Pec shii centra apmekleejuma, cilveekam veljovairaak top skaidrs, ka ir svariigi pie pirmajaam aizdomaam par zobusaapeem laikus versties pie sava aarsta! ari man bija gadijums, ka ar neziechamaam iekaisusha nerva saapeem zobaa sedeju rindaa, kas neiet uz priekshu shajaa iznstituutaa. sHAA N TAA TUR KAUT KO salika un teica, ka lai iet pabeigt citur, ka vinji nelabos lidz galam.

E ELLIO 13.06.2018

Un kur mammīt, Jūs bijāt,kad bērnam reizi gadā vajadzēja iet uz profilkasi un higiēnu? Par ārstu atceraties tikai tad,kad bērnam jau sāk sāpēt. Tiešām nav žēl sava bērna? kā jūs varat būt tik bezatbildīgi? Ārsts nav vainīgs,ka bērnam ir cauri zobi.

S stellas 13.06.2018

Un kas notika tālāk? Uztaisījāt traci? Ar bērnu aizbraucāt uz citu klīniku, kur izritināja sarkano paklāju un zobiņu saārstēja?
Vai tomēr tajā pašā ļaunajā SI to zobiņu laipni un bez naudiņas izrāva?