RSU stomatoloģijas institūts - Atsauksme

Хочу оставить свой отзыв. Не могу назвать это жалобой, потому что считаю, что в институте стоматологии много хороших специалистов и в целом жаловаться на работу учреждения не будет верным. Но недавно попала в ситуацию, когда срочно пришлось искать помощь дежурного стоматолога, так как сломался зуб, сложно сломался. Дежурный стоматог Zanda Bokvalde была очень любезна и вежлива, сделали рентген, её вердикт был неутешительным - надо удалять. Вот здесь надо сказать спасибо дежурному хирургу dr. Gatis Černovskis, который, оценив ситуацию, удалил отколовшийся кусочек из десны и предложил дождаться приёма у своего стоматолога! В итоге зуб мне сохранили, чему я очень рада и безумно благодарна своему доктору с золотыми руками! А zanda bokvalde советую  в ситуациях, когда ей не хватает опыта и профессионализма, честно в этом признаться себе и своим пациентам. И может быть даже задуматься - а на своем ли она месте, если она не в силах решить ситуацию, которую врач-профессионал решает за один приём? !

23.10.2020

E eliza12345 04.01.2021

Diemžēl arī man ir liela vilšanās tieši ar Zandas Bokvaldes darbu. Pirms krietna laika arī man bija jāapmeklē zobārsts steidzamā kārtā, kā arī biju bērniņa gaidībās. Manā situācijā gan notika kanāla tīrīšana, bet Zanda Bokvalde tīrot kanālu pēkšņi saraustījās un sapratu, ka ir notikusi kāda kļūme, viņa neko nepaskaidrojot tikai pašās beigās noteica, lai zobārsts pie kura iešu zobu sablombēt līdz galam kārtīgāk iztīra kanālus, naudu gan paņēma viņa jau par kanāla tīrīšanu. Ļoti nobrīnījos, bet neko sliktu nedomādama aizgāju. Zobs turpināja sāpēt. Gāju pie savas zobārstes un viņa nevarēja saprast, kāpēc gan man šis zobs sāp, piebilde, grūtbiecības laikā nevarēju veikt rentgenu. Visu grūtniecības laiku mocījos ar šī zoba sāpēm. Tad pēc kāda laika, kad sākās pēkšņas un spēcīgas sāpes braucu pie zobārsta un man paziņoja, ka man tajā zobā ir palicis instrumenta gabals. Tad lūk kāpēc Zanda Bokvalde bija tik dīvaina. Bet visu noklusēja, pēc sūdzības RSU viņa bezkaunīgi izlikās ka neko nezina. Nesaprotu kā var būt tāds cilvēks. Viņa nav ārsts, bet tieši pretēji visu sabojā. Cilvēki neuzticiet viņai savus zobus.

L lshm 21.01.2022

Посоветуйте, пожалуйста этого доктора с золотыми руками! Ищу врача, "надо удалять" уже надоело слышать, скоро зубов не останется.