RSU stomatoloģijas institūts - 3 h nepareizajā rindā

Atnācu uz Stomatoloģijas institūtu ar zoba iekaisumu.
Reģistratūrā izskaidroju, kas un kā. Viņi man pateica kabinetu, kur jādodas. Ienesu tur savu kartiņu, nogaidīju 1, 5 st. Mani izsauca, nosūtīja uz rentgenu, vēl 1 st nogaidīju. Mani izsauca un saka: "Atvainojiet, bet vispār jums bija jānāk ne pie mums, bet uz 213.kabinetu".
Johaidī! 2, 5 st nosēžu, neviens neko nepaskatās, un vēsi tev pasaka "atvaino, kļūda"...

Protams, arī mūžu mūžīgās nelabojamā rindas pie ārstiem kaitina! Neviens neko nedomā uzlabot. Rindā sēž 10 cilv, bet strādā tikai 1 ārsts, lai gan kabinetā ir 5 zobārsta vietas! Protams, ka šādā rindā jāgaida vismaz 2 st. (un tas, ja tu sēdi "īstaja rindā"! =))

S Sandra 25.08.2011

Man bija līdzīga situācija apmēram 3 gadu atpakaļ. Ar briesmīgām zobu sāpēm nosēdēju kaut kur 2 stundas, kad man pateica, ka jāiet uz citu kabinetu. Kartiņa arī tika laicīgi nodota, bet ārsti tajās ieskatās tikai, kad pie tā atrodas pacients. Briesmīga situācija!

M moov 26.08.2011

Es eju pie dakteres ārpus Rīgas, nav dārgi un kvalitatīvi, nekas nav jāgaida.

P pacients 18.10.2011

Hmm, un kāpēc neviens neiedomājas, ka var taču labot, protezēt u.t.t. pie tiem pašiem studentiem? atlaides protezēšanā pat līdz 70%. Terapijā ja nemaldos 50%.
Nabadziņiem pašīem jāmeklē pacienti! Strādā tik pat akurāti, ļoti cenšas, un pasniedzējs arī šiverē (kāds no tiem šikajiem profesoriem) un skatās, seko līdzi procesam.
Tas ir izdevīgi un praktiski tas pats, kas apmeklēt profiņus, jo tie jau tur palīdz arī un neļauj studentam nokļūdīties. Iesaku! Vajag tikai abpusēju sapratni un sadarbību, pacietību.

M moov 18.10.2011

Pie studentiem vienalga ir krietni dārgāk, nekā citās klīnikās ārpus Rīgas.