www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Slikts serviss, attieksme ka pret lopiem

RSU ambulance/Sandra Gintere - Slikts serviss, attieksme ka pret lopiem

Ģimenes ārsti ļoti neiesaku. Bet izvēle katra paša rokās. Ja tomēr sanāks būt pie šī ģimenes ārsta, reiķinieties ar to, ka jūs skatīs tikai un vienīgi ārsti rezidenti. Un ziniet, tas ir labākais šajā situācijā, jo gadījumā, ja tomēr viņa pārķers pierakstu un skatīs jūsu lietu, nekas labs no tā nebūs. Ārste nepievērš uzmanību detaļām. Skatoties analīzes nepieverš uzmanību rādītājiem, kas svārstās, dēļ kā, var gadīties akūti nokļūt slimnīcā. Izrakstot zāles nepainformē par iespējamajām blakusparādībām un par to, kā mainīt devu blakus parādību gadījumā. Veicot apskati vienmēr aizmirst vai nu paklausīties, vai nu nomērīt pulsu/asinsspiedienu, pat tad, ja tas ir būtiski. Ārste banāli neieinteresēta problēmā un uzskata ka ir pareizs tikai viņas viedoklis un citu nav. Pēdējā sarunā man tika pateikts, ka pat gadījumā, ja analīzēs būtu akūtas izmaiņas, man pa telefonu par to nepaziņotu, būtu jāvēršas klātienē, kaut vai nekad nebija problēmu pat atvērt slimības lapu vai izrakstīt zāles neierodoties. Kad es izteicu velmi pierakstītes pie ģimenes ārsta, man pateica ka viņa nākamajās dienās dodās atvaļinājumā, var pierakstīt tikai pie ārsta rezidenta. Ir jāpiebilst arī tas, ka dienās, kad ir norādīts, ka ģimenes ārsts ir jābūt un jāveic pieņemšana, bieži vien viņa neatnāk, par to visi šūmējas un burkšķ. Tas bija vairākas reizes un izskatās ka neveikt amata pienākumus un saņemt naudu par to - ir normāla prakse. Arī jārēķinās ar to, ka streika gadījumā jūs samaksāsiet par vizīti 30 eur, kur jūs nepaklausīsies, neapskatīs, tikai pateiks dzert karstu tēju.

Su

Vairāk sūdzības par RSU ambulance/Sandra Gintere