Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts - Slikts pakalpojums

Pierakstīju bērnu jūnija mēnesī 2022. Gadā uz zobu ārstēšanu zem narkozes. Vajadzēja būt mūsu rindai jūnijā 2023. Gadā. Zvanīju, jautāju, kurā datumā varu rēķināties, lai atprasītos no darba. Pateica, ka mūsu Rinda tikai oktobrī-novembrī 2023. Gadā, bet tas nav 100%. Mūsu medicīna iet uz leju un ir pati sliktākā, tādu attieksmi redzu pirmo reizi.

T tainsīgatiesa 12.04.2023

viss tika atdots un ziedots ukropiem. Priecājies, kurwa

Ne jau ukraiņi Kariņu un Vienotību ievēlēja. Baudi savu tautiešu izvēles sekas!

E ELLIO 12.04.2023

Kāpēc bērnam ir jādod narkoze,lai ārstētu zobus? Viņam ir psihiskas vainas?
Pretējā gadījumā profilakse divreiz gadā un nekādu narkozi nevajag. Paši nolaižat savu bērnu zobus un tad tiek vainoti visi citi-tikai ne paši.

N NavSvarigi2023 12.04.2023

Es neapspriežu bērna zobus vai viņa psihisko stāvokli. Mums tik "daudz" bērnu, ka tik ilgi jāgaida rindas. Un ne Jums spriest vajag mums narkozi vai nevajag. Jūs esat mediķis? Ļoti šaubos.

jažematj aizmirsi pieminēt

T tainsīgatiesa 12.04.2023

tur ta lieta ka baben-švame vainos visus citus, bet ne sevi

N NavSvarigi2023 12.04.2023

Vienmēr cilvēki piemin šos vārdus, kad vairs nav ko teikt.

Иди похмелись

E ELLIO 13.04.2023

Jā, es esmu zobārsts un ikdienā redzu mātes,kas sabojājušas bērniem zobus un vaino pie tā visus citus, tikai ne savu nolaidību. Jums var būt darīšana ar bāriņtiesu.Pilnīgi nopietni. Ja vedīsiet un institūtu.

N NavSvarigi2023 13.04.2023

Nu ja, kā tad. Biedēt ir jūsu stilā. Bijām pie zobārsta, kaut kā nemanīju lai bāriņtiesa būtu atnākusi, labprāt patunātu. Un jā, mana pazīstama kas tiešām strādā ar bērniem sāka, ka mūsdien 90% bērniem visiem slikti zobi. Ēdam un dzeram ķīmiju, nav šaubu pat kāpēc tādi zobi bērniem. Bet Jūs laikam neesat profesionāls savā jomā, ja tik šauri domājat kur ir vaina (it kā tikai vecākos). Tā kā, pie Jums rs gan neietu, nekad mūžā.

R RXX 13.04.2023

Un kas ar tiem pārējiem 10%, viņi kkādi izredzētie vai vnk katru dienu tīra zobus? Jādomā, kurš tad bērniem dod ķīmiju un kuram būtu jāmāca bērnam tīrīt zobus. Laikam jau kāds kaimiņš atnāks to izdarīt 🤦‍♂️🤦‍♂️

E ELLIO 13.04.2023

Nu nenāc. es nemaz neraujos strādāt ar bērniem.Un nevajag visu novelt tikai uz pārtiku. Ja ēdat ķīmiju, tad zobi arī ir jātīra! To vai es esmu vai neesmu profesionālis-ne Tev spriest. Atradusies inspektore!

N NavSvarigi2023 13.04.2023

RXX es saprotu,ka Tu esi ar visu neapmierināts/ta, paskatoties uz citiem komentāriem,kur Tu atbildi citiem cilvēkiem.Labi ka Tev nav bērnu,vai Tev vispār vienalga uz saviem bērniem. Ceru ka Tev nebūs tādu situāciju ar jebkuru speciālistu mūsu valstī. Bet ceru ka Tev nav bērnu, jo tādu vecāku es gan negribētu sev :)

R RXX 07.05.2023

O, acīmredzot trāpīju vārīgajā vietā. Apvainojas tie, kas zina, ka paši vainīgi. Tak vienreiz iemāci bērniem tīrīt zobus un viss būs ok xD