Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) - Lektore Māra Grundmane

Esošie RSU studenti, no sirds iesaku apdomāt, kuru pasniedzēju izvēlēties par sava nobeiguma darba vadītāju!Man ir rūgta pieredze ar lektori Māru Grundmani - izvēlējos viņu par sava darba vadītāju, bet tā bija ļoti liela kļūda:1. savstarpēja komunikācija notika reti, jo uz nosūtītu e-pastu Māra Grundmane atbildēja ar vairāku dienu kavēšanos (zinu, ka ir arī citi studenti, kuriem atbildēt, bet nevajag uzņemties par daudz, ja nevar visu uzspēt);2. ieteikumu nebija;3. paskaidrojumu nebija;4. uzmundrinājumu, kā pienāktos darba vadītājam, nebija.Tā vietā no Māras Grundmanes saņēmu:1. 'plikus' komentārus par informācijas meklēšanu (piem., meklējiet to un to bibliotēkā, interesējieties pie sava programmas vadītāja);2. tekstu 'man nav, nebūs laika lasīt' un 'varbūt apdomājiet par darba rakstīšanu nākošajā gadā';3. 'iegāšanu' darba aizstāvēšanā.Tā, lūk!

E

Komentāri (3)

Z zilais valis 11.02.2015

Hei, Tu gadījumā neesi sajaucis projektu nedēļu vidusskolā ar studiju nobeiguma darba rakstīšanu?

1.savstarpēja komunikācija notika reti, jo uz nosūtītu e-pastu Māra Grundmane atbildēja ar vairāku dienu kavēšanos
---
Tas, ka starp e-pasta saņemšanu un atbildi uz to ir jāpaspēj darba iesūtītā versija izanalizēt, Tev prātā neienāca?

2. ieteikumu nebija
---
Spriežot pēc tā, ka tika ieteikts meklēt konkrētas lietas bibliotēkā, tādi tomēr bija.

3. paskaidrojumu nebija
---
Kādu paskaidrojumu? Kurš tad raksta to darbu - Tu vai Tava darba vadītāja? Tev bija jābūt tam, kas ir kompetentākais konkrētā darab tēmā, nevis vadītāja, kurai ir N tādi vadāmie darbu rakstītāji, un katram sava tēma.

4. uzmundrinājumu, kā pienāktos darba vadītājam, nebija
---
:DDD Ak tad nebija katras rindkopas beigās "ak Tu manu cekuldūkulīt, pacenties vēl drusku, tad jau būs labi... "

M Māra G 12.02.2015

Man tiešām žēl par neizdevušos sadarbību. Respektēju anonīmās absolventes viedokli, vien vēlos precizēt, ka " 'iegāšana' darba aizstāvēšanā" šajā gadījumā nozīmē vērtējumu ar atzīmi 7 vai 8.

F Fanija Šitca 20.10.2016

Anonīmi ķengāties ir gudrs ikviens, bet atzīt, ka esi novilcinājis laiku un neesi sistemātiski strādājis vajag drosmi, kuras nereti cilvēkiem nav; turklāt uzskatīt, ka darba vadītājs "nesadarbojas" šajā gadījumā laikam nozīmē izpratnes trūkumu par kvalifikācijas darba "autoru kolektīva" lomām un pienākumu sadalījumiem. Lai veicas ex-studentam turpmākajās gaitās, bet par Māru Grundmani kā darba vadītāju domāju - paveiksies ikvienam, kurš labi pārzina sava darba tēmu, ir patiešām ieinteresēts pētniecībā un kuram izdosies Grundmanes kundzi dabūt sev par daba vadītāju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes