Rīgas Stomatoloģijas Institūts - Gudribas zobs

Sveiki, ja kadam ir nepieciesams izraut gudribas zobu, nekada gadijuma neejiet pie daktera Krasnovolska. Vins ir neakurats, neuzmanigs, pavirss, procedura aiznemta tik vien ka 20 min, bet sapes ir menesa garuma.

I

E Esseseseseseseses 05.11.2009

a ko vins tev izdariija - izsita to zobu nevis izraava? taapeec arii saap?

S sabo 07.11.2009

Nevajag savu muti tik tālu nolaist, ka zobi jāruaj laukā.
Ārsts tur nav vainīgs!
Pēc raušanas var sāpēt mēnesi, jo tikai mēnša laikā viss sadzīst.

J Julcinj 21.12.2009

On samij lu46ij vra4 v Rige! Ne govorite glupostej, takie tjazhelie situacii s takoj texnikoj i ka4estvom ne odin vra4j ne delaet!!!

S saule 21.12.2009

Nekā slikta nevaru teikt. Sāpēja zobiņš, ārsti Madonā nepieņēma, 3 dienas staigāju meklēdama kur var tikt. Aizbraucu uz ātrām šaibām uz Rīgu, 15 minūtes un čiks, viss kārtīb'. Pasāpēja nedēļu, kamēr rētas sadzija, bet bija ok.

' 19.01.2010

Zobārsts jāmeklē laicīgi nevis pēdējā brīdī... Viss jau atkarīgs no sastrutojuma dziļuma...

M meija 28.06.2010

Pilniibaa piekriitu tas aarsts ir vienkaarsi briesmonis rupjs, pazemo nosauc par sizofreenikiem. Par tadu pakalpojumu ka gudriibas zoba izrausana samaksaaju 70Ls. Zobam nebija ne vainas vienkaarsi nebija vietas kur izaugt.Esmu sokeeta par taadu attieksmi pret cilveeku!

E eseesseeseseses 28.06.2010

nee, nu ja tu gribi, lai tev zobu 2 stundas rauj, ticu, ka iipasi sadisti par 5x lielaaku naudu to ir speejiigi noorganizeet...nezinu, kaa tur ar to attieksmi, bet arii man savulaik tika izrauts pavisam vesels zobs, jo zoklis man saurs un tam zobam nebija vietas..un labi ka taa, jo tagad man zobi ir liidzeni nevis kaut kaads papildus ilkniitis karaajas no augsas...

K krista 06.07.2010

Piekrītu, man viņš rāva gudrības zobu un pēc tam, es 2 nedēļas sēdēju mājās ar piepampušu vaigu, ar šuvēm, sāpēm un pat nevarēju muti plati atvēt, lai normāli paēstu. Tā ka to visu darija kopējā narkozē, es samaksāju pāri 200 latiem.
Nākamajā gadā tiku slimnīcā (Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs ieeja no pagalma) un dr. Marks Ņemcevs man rāva otro gudrības zobu pēc narkozes pamodos zobs izrauts ne sāpju ne šuvju nav. Pēc stundas varēju atvērt žokli plati.

L Liene 16.08.2011

ko tad ārsts tieši izdarīja nepareizi? ja mute tā nolaista, ka zobs jārauj ārā, tad nav vispār iemesla pukoties uz citiem, pēc izraušanas tiešām sāp! ok par šī ārsta attieksmi esmu dzidējusi, bet savu darbu tomēr izdara godam. ja sūdzība ir par ārsta nekompetenci tad pilnīgi nepamatota.

A Anne123 10.10.2018

Ko tu te gudri runā, ka mute nolaisa mute nolaista. Tev smadzenes nolaistas, ja tik primitivi domā. es ari ar "savu nolaisto muti" tiku pie viņa, bija nenormāli un nedod Dievs gadreiz tev būs jarauj āra zobs ar Tavu idealo sakopto muti, tad nu lai labāk šis ārsts tev netrāpitos.

A anna 25.08.2011

Sabo, pirmkārt, ja nezināji, tad gudrības zoba izraušana neiet nekā kopā ar tavu frāzi "nevajag muti ta nolaist"!
Ir cilvēki, kam gudrības zobi neizaug ka vajag vai ieaug, jo žoklis ir par šauru. Un tam nav nekāda sakara ar to, kop to zobus vai ne. Ja gudrības zobs ieaug vai šķībi izaug, tur ir žokļa vaina, nevis higiēnas!!

A anna 25.08.2011

Nu... Inese, kas tad īsti notika? Vai tiešām bija tik slikti??
Vispār jau gudr.zoba izraušana arī sāp ilgu laiku. Tas tā kā normāli. Pat diezga pašsaprotami.
Viņš tevi kaut ka mocīja vai kas? =)

P.S. Var manīt, ka tu to rakstīji vnk aiz emociju uzplūduma, visticamāk lielo sāpju ietekmē... ir pamats domāt, ka tas nav īsti objektīvi.

E ella 13.12.2011

dr. KRASNOVOĻSKIS ir viens no labākajiem! Institūts jau nav vainīgs, ka pie viņiem nonāk visi sarežģītie gadījumi un citi brīnumi no visas Latvijas!

K kanarijputnins 15.10.2012

Pilnīgi piekrītu autorei, man nebija ne aizlaists ne smags gadījums, izrāvu pilnīgi veselu zobu, lai uzliktu breketes jo zobam nebija vietas(tiesa rāva cits ārsts). Nākošā dienā vaigs bija uzpampis devos uz stom. inst., tiku pie KRASNAVOĻSKA, "dakterītis" ķērās klāt diezgan brutāli pat narkoze nebija ritīgi iedarbojusies tā sagrieza ka zobs patiešām kārtīgi sastrutoja šo necilvēcīgo un ļoti sāpīgo manipulāciju bija jāatkārto vēl 4 reizes. Zobs turpināja strutot līdz nebija izdzerti divi iepakojumi antibiotiku. Pēc veselām 4 KRASNAVOĻSKA manipulācijām, gabaliņš zoba palika smaganās un sāpēja, vēlāk to izgriezu pati. JA IEEJAT KABINETĀ UN IERAUGAT KRASNAVOĻSKI BĒDZIET KO KĀJAS NES JA VIEN NESAT MAZAHISTS. JO TĀDU SADISTU SATIEKU PIRMOREIZ!!!

L laumina 27.12.2012

Pec draudzenes ieteikuma gaju tiesi pie Krosnovolska. Pilnigi nepiekritu ieprieksejiem komentariem. Sodien izravu 3 gudribas zobus pie Krasnovolska un parsteidza vina profesionalitate un atrums. Vins ir viens no labakajiem Stomotologijas instituta profesionaliem!! Pedejo gudribas zobu ari rausu tiesi pie vina!

M memmesmeitiņa 27.12.2012

Nu pēc komentāriem labi var redzēt kā tas pie mums ir - cilvēki nezin un runā tikai, un samērā agresīvi. Te jau citi minēja, ka fakts, ka rauj gudrības zobu nenozīmē, ka cilvēks "nolaidis muti", turklāt, ir cilvēki, kuri rūpīgi kopj muti, bet zobi bojājas un otrādi (tā ir mikrofloras īpatnība). Otrkārt - gudrības zoba izraušana ir samērā traumatisks pasākums, kura iznākumu ietekmē ne tikai daktera darbības(bet es nenoliedzu, ka tam ir liela loma), bet arī pacienta individuālās iezīmes - sāpju slieksnis, dzīšanas procesa īpatnības, zoba stāvoklis un novietojums. Tā kā nevajag uzreiz riet. Diemžēl, ir starp ārstiem garastāvokļa un/vai rutīnas notrulināti cilvēki, par to žēl. Inese, ceru, ka atradīsi savu lielisko zobārstu un citreiz veiksies labāk..nu labāk, lai šādas situācijas tev pavisam vairs negadās!

Ausainītis 27.12.2012

Tad jau Tu zaudēsi prātu, kad izrausi visus gudrības zobus!

Z Ziemeļmeita 17.10.2013

Dr. Krasnovoļskis ne tikai nemāk zobu izraut tā, lai brūcē nepaliktu kaula gabaliņš, viņš nemāk pat Rtg lasīt. Ja nevar redzēt potenciāli raujamā zoba sakni, kas ieiet deguna blakusdobumā, jo noēnots, tad taču jāpadomā, kāpēc. Bet dakterim-slakterim jau vienalga, ka tik raut. Rezultātā gadiem "gulējusī"un neatklātā cista no haimora dobuma sāka velties pa izrautā zoba vietu mutes dobumā, viss sastrutoja un beidzās ar operāciju.

K KasparsDzenītis 28.03.2019

Neejiet pie šī ārsta. PILNĪGI piekrītu sūdzībai.