www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Slikts valsts zobārstniecības centrs

Rīga Stradiņu universitāte Stomatoloģijas institūts - Slikts valsts zobārstniecības centrs

Klaji melo kad akūto ir pieejams zobu ārsta pakalpojumi brīvdienās mēs ar piecgadīgo bērnu bijām 03.09.2018 kur mūs vienkārši pasūtīja lieliski jautājums kas strādā valsts ārstniecībā par ko viņi saņem algu par tādu darbu minimālo algu un kursus kā jārunā ar cilvēkiem.

E ELLIO 02.09.2018

Kā var piecgdīgam bērnam būt caurumi zobos? Apbrīnojama vecāku nolaidība.Žēl,ka bērnam jācieš.

C critical thinker 03.09.2018

o jā, aizejiet pei Ellio, izlamās, apdirsīs un aizsūtīs jūs atpakaļ uz institūtu. šitie maitu lijas baltos halatos ņem tikai cilvēkus, kam nav bojājumu, bet citiem lasa morāli (ELLIO, bļa, nav tava darīšana, kāpēc ir problēmas; tāpat kā Tev neprasīs, kad Tev vēzis tiks ārstēts)

D Dakteriitis 04.09.2018

Critical thinker, cik Tu esi nožēlojams cilvēks, ja vari veselam (vismaz relatīvi) cilvēkam piesaukt onkoloģiju.
Ir lietas, ar kurām tomēr nejoko.

C critical thinker 04.09.2018

dakterītis arī zobārstos piķi kāš? es neko nevēlēju, es salīdzināju. iedomājies, šitāds Ellio (kas bērnus neapkalpo, jo piķis, redz, par mazu) aiziet ar kādu kaiti pie cita ārsta, un tas ārsts Ellio pasūta nafig, jo redz, piemēram, dibenu biežāk vajadzēja mazgāt). hipokrāta zvērests tiem zobārstiem ir tukša skaņa

C critical thinker 04.09.2018

cik var saprast, zobārsti mums tādi labdari. par lētām naudiņām mums palīdz, paši nabadziņi grauž sausiņus, jo visa ieņemtā naudiņa aiziet par aparatūru un sertifikāciju, kursiem. man asaras tek, iedomājoties, cik viņiem sarežģīta dzīve finansiāli.

M MohawkUshanka 02.09.2018

Jūs aizceļojāt laikā uz rītdienu?

D Dakteriitis 03.09.2018

Nevienas pieturzīmes. Ceru, ka vismaz bērns iemācīsies atdalīt teikumus...

E ELLIO 04.09.2018

Dots devējam lai dubultā. Arī Tev jauku dienu, ļempausi!

C critical thinker 04.09.2018

Ellio, Tu spogulī arī ieskaties, ar sevi parunā? esi labi iekārtojies... turpini tā, bet nelien citiem virsū ar savu pārgudrību. zobi var sabojāties arī ar tīrīšanu un diegošanu. kāds būtu Tavs pārgudrais padoms vecākiem?

C critical thinker 04.09.2018

zinot, cik idiotiski uzvedas mūsu zobārsti, nav brīnums, ka LV ir tik slikti. visi baidās uzrauties uz tādiem Ellio

E ELLIO 05.09.2018

Nevajag uz tādiem kā Ellio uzrauties, tādiem labāk tikai uzreiz institūts,lai Ellio var mierīgi strādāt ar savu klientūru.

E ELLIO 05.09.2018

Padoms vecākiem, bērnam pirmkārt zobi bērnam jātīra līdz 12. gadu vecumam.Pie tam -pašiem! Un reizi gadā jāved uz apskati un higiēnu. Tad nebūs tik daudz bojātu un sāpošu zobu.
Bet principā nav jau mani zobi, ja kautkas nepatīk, var nelabot zobus, nav tak spiesta lieta.

C critical thinker 29.09.2018

principā gribēji teikt - nav jau mans piķis... tas ir, es bez piķa pat mutē neskatos

č Čupakabra 29.09.2018

Elio,tā vien liekas,kā Jums nav ko darīt. Kā vien runa,respektīvi., sūdzības par zobiem,tā Jūs kā spunde visiem caurumiem jau priekšā. Neatbalstu kritiskā domātāja stilu, bet labi viņu saprotu. Vienmēr tāda indīga augstprātība Jūsu tekstos. no

E E.Ozolina 18.01.2019
Paldies par sapratni.

Sejas un žokļu ķirurģijas centrs - dzirciema 20.
Paldies dakterim M. Lauskim (ārstam, rezidentam, sejas un žokļu ķirurģijā) par sapratni, attieksmi un palīdzību. Pēc pieredzes varu teikt, ka diemžēl daudzi ārsti vienkārši nemāk runāt ar pacientu, daudziem nav laika un daudziem šķiet, ka viņi ir pārāk gudri, lai atkal un atkal kaut ko skaidrotu tiem, kas neko nesaprot. Dodoties pie ārsta pēc palīdzības, man vienmēr ir bijusi svarīga komunikācija un sapratne no ārsta puses. Ko arī es ieguvu zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā. Kur es tiku pie daktera m. Lauska un kurš vairāk kā divu mēnešu laikā, nevienu reizi nav atteicis.
Laipnībai iemeslu nevajag, viņa vai nu cilvēkam ir, vai nu nav, kura šim ārstam noteikti ir.
Lai jums veicās.

Ozoliņa.