www.sudzibas.lv RRR.LT Serviss neatbilst rakstītajam

RRR.LT - Serviss neatbilst rakstītajam

Sveicināti,jau kādu laiku atpakaļ iegādājos automašīnas rezerves daļu(automātisko pārnesumkārbu Chrysler 300c 2005g 183kw)
Rezerves daļa atnāca summa par piegādi samaksāta laicīgi,bet detaļa nederēja un tika nosūtīta atpakaļ
Ir pagājis jau krietni ilgs laiks (vismaz 2nedeļas apm.)
Mājaslapa raksta 5 darba dienu laikā jāatgriež rezerves daļa un par to tiks atgriezta summa plus arī piegādes izmaksas 1-2 darba dienu laikā ja pārskaitījums 5-10d.d)
Tiek izdarīts ,bet vienīgais kas tiek uzrakstīts ka atmaksas process ir uzsākts
Nesaprotu kapec,ja rezerves daļa pilnā komplektācijā tiek atgriezta kāpēc vēljoprojām nav atgriezusies samaksātā nauda summa nav liela 300.00 par kārbu +57eur par piegadi,bet fakts paliek fakts esmu ļoti neapmierināts ar radušos situāciju ceru ka nevienam citam tas neatgadisies un ņemsiet šo vērā

Papildināts Berzins26 09.06.2022

Ar datumiem kļūdījies par automātisko ātrumkārbu samaksaju 13.05.22