www.sudzibas.lv Rpar kontrolieri Nepatiesi uzlikts sods

Rpar kontrolieri - Nepatiesi uzlikts sods

Iekāpu 1. Tramvajā, Uzvaras bulvārī, nostājos pie reģistrācijas aparāta un meklēju ē-talonu, lai to reģistrētu un ietu meklēt sēdvietu. Starp Uzvaras bulvāri un a. Grīna bulvāri iekāpa kontrole un kad aparāti bija nobloķēti es biju jau atradis ē-talonu, bet reģistrēt to vairs nevarēju. Mani izsēdināja un izrakstīja sodu. Biļete man bija, bet uz to man atbilde bija sekojoša-“ bet jūs taču stāvējāt”. Ko man vajadzēja darīt, apsēsties un nereģistrēt braucienu. Protams es stāvēju pie aparāta, meklējot ē-talonu, bet nepaspēju to izdarīt, tā kā nepagāja pat minūte, kā tika bloķēts aparāts. Tāpat uzskatu par negodīgu to, ka sēdošam cilvēkam bija tas pats, taču viņam ļāva piecelties un reģistrēt ē-talonu. Ar ko es atšķiros no citiem, ar to ka biju gatavs samaksāt un speciāli stāvēju blakus aparātam lai to izdarītu? Tādā gadījumā vai nu sodu izraksta visiem, vai nevienam. Tā ir negodīga rīcība attiecībā pret cilvēku. Ja tam cilvēkam atļāva reģistrēt braucienu, tā vietā lai tieši tāpat izsēdinātu un izrakstītu sodu, tad es uzskatu, ka jums ir jāanulē mans sods, ņemot vērā visu augstāk aprakstīto situāciju!

Komentāri (18)

A Aleksandrs Alfjorovs 10.08.2020

Rīgas Pašvaldibas SIA “Rīgas satiksme

S Smadzen'sVaig? 10.08.2020

Un pieturā nevarēji atrast savu biļeti? Fascinē šī loģika. Zina, ka jāpīkstina biļete, bet labāk to iebāzt dziļi somā vai sev pakaļā!

A AiK 10.08.2020

Pareiz darija ka uzlika sodu !

⛔️ 10.08.2020

Vajadzēja uzrakstīt, ka skēji uz tramaja pieturu ar mazu bērnu rokās, lai paspētu uz ārsta vizīti un nepaspēji sagatavot e-talonu.

I Ink2 10.08.2020

Эти контролёры просто прибурели! Что хотят, то творят! В последнее время часто слышу от знакомых и читаю про не адекватность таковых. Им бы только штраф выписать, дабы заработать себе плюсик. Детей высаживают, взрослым хамят, а потом удивляются, почему к ним такое отношение у населения! К алкашам и наркомана не подходят, в топе дети, женщины, мамочки с детьми и рабочий класс.

Paradeez 10.08.2020

Ну не поверью, что у людей, которые сразу прикладывают билет, проблемы с контролями. Зато люди, засунув билет в самый дальний угол сумки, бежавшие на свободное место, стоявшие в дверях и около аппарата на шухере, конечно неприятно будет когда к ним придираются.

I Ink2 10.08.2020

Может и так! Нас там не было, поэтому мы не можем 100% оценить ситуацию:) главное никто не пострадал!
А штрафы.. А кто их любит оплачивать? Никто! :))

н НеКариньш 11.08.2020

А может, прежде чем вступаться за рабочий класс, внимательно почитаешь Правила пользования общественным транспортом города Рига? Там чёрным по белому писано что прежде чем сесть в ОТ города Рига пассажир ОБЯЗАН заранее приготовить проездные документы. Вот за то, что это не выполнил Aleksandrs Alfjorovs он и был оштрафован!

н НеКариньш 11.08.2020

*почитай

D Džumbo 10.08.2020

Vienreiz var gadīties. Nu labi, divreiz var gadīties. Bet jums jau 40€ sods. Tā ir 3.reize gada laikā. Tur tak viss skaidrs.
Man arī blakus apsēdās vecis, etalons rokās un blenž visu laiku vai kontrole nav. Kad ieraudzīja kontroli, nepaspēja pielikt un meloja viņiem, ka tikko iekāpis un meklēja, lai gan sēdēja man blakus no Imantas galapunkta līdz Centrāltirgum.

Paradeez 11.08.2020

Par to jau arī ir runa, ka cilvēki pulcējās pie tā aparāta, lai varētu vaktēt kontroli un pielikt vajadzīgajā momentā.

M Mego izmeklētājs 10.08.2020

Vel tač grūtniece

L Livva 10.08.2020

Tas bija reids ar policiju vai kontrole parastā? Ja Tu viņiem uzrādīji personu apliecinošu dokumentu, tad tam bija jābūt ierakstītam rēķinā. Ja neuzrādīji, tad viņiem nav nekādu tiesību likt sodu. Šķiet, šajā gadījumā var nemaksāt, ja RS nav pierādījumu par to, ka esi uzrādījis personu apliecinošu dokumentu.

Paradeez 10.08.2020

Es jūs pareizi sapratu? ja neuzrāda dokumentu, var palikt bez soda un soda maksāšanas?

L Livva 10.08.2020

Skaidrs, ka ar vārda, uzvārda un p.k.nosaukšanu nekādu sodu nevar uzlikt. Kontrolei jāsauc policija, kam ir piekļuve Iedzīvotāju reģistram, kontrolei tādas nav.

M Mego izmeklētājs 11.08.2020

Bet tas taču neatbrīvo no soda? Šīs darbības pagarina soda izrakstīšanas procesu .ja jumx tik daudz brīvs laika...

Paradeez 11.08.2020

Tur jau ir tā lieta,ka neatbrīvo, izsēdinās, izsauks policiju un būs vēl nepatīkamāk, pie tam aizņems daudz vairāk laika un nokavēsiet visus savus darba/ārsta apmeklējumus

L Livva 11.08.2020

Kad tiesu izpildītājs novilks no jūsu konta naudu tikai tāpēc, ka RS kāds bezbiļetnieks nosaucis jūsu vārdu, uzvārdu un personas kodu, cerams, ka domāsiet tāpat.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes