RP SIA "Valdemāra nami" - namu apsaimniekošana

Manu māju apsaimnieko RP SIA "Valdemāra nami". Lūdzu apdomājiet divreiz par šo apsaimniekotāju.
1) Tiek ņemta pietiekami liela nauda par apsaimniekošanu, bet reāli darbi netiek darīti. Māja ar katru gadu tiek arvien vairāk nolaista.
2) lai tiktu izdarīts kāds no darbiem (steidzamajiem) ir jāzvana un jālūdz vairākkārt. Arī iesniegumi neko nedod. Uz tiem regulāri netiek atbildēts (atbild, ja tas neprasa nekādus darbus)
3) apsaimniekotāji arī nedod dokumentus, piemēram, zemes nomas līgumus, aizbildinoties ar fizisko personu datu aizsardzības likumu.

X

A Arno 28.10.2010

Sveiki! Bet kur problēma. Tiek sasaukta mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulce un tiek pieņemts vēsturisks lēmums manīt apsaimniekotāju. Visu var noskaidrot uz norādīto e-pastu: [slēpt]@inbox.lv

Y Y 20.12.2010

Absolūti piekrītu X sniegtajai informācijai par RP SIA''Valdemāra nami''!!! Acīmredzot, tas ir raksturīgi.
Arno?Cik noprotu, Jūsu dzīvē nav nekā vienkāršāka, kā visu nomainīt!!!Redziet, kā ir...Namu apsaimniekotājiem, šajā gadījumā, pēc nosaukuma, nevis būtības, katru mēnesi tiek veikti maksājumi par tā saucamajiem ''saņemtajiem'' pakalpojumiem, kuri reāli nemaz nav veikti un par kuriem vismaz 2x nedēļā tiek atgādināts, pretī saņemot svētus solījumus. Nākošajā nedēļā nekas nav mainījies-brienam pa to pašu kāpņu telpu, kurai nu jau vairs nav flīžu segums, bet gan sāls segums, kurš ir izveidojies no vismaz 31 dienas, kad kāpņu telpā nav veikta darbība kā ''telpu uzkopšana''. Iespējams RP SIA''Valdemāra nami'' darbinieki ir raduši dzīvot šādos anti-sanitāros apstākļos un mēģina arī mūs-vismaz 30 iedzīvotājus pie tā pieradināt, bet... nesanāk!!!Līdz ar to mēs, iedzīvotāji, vēlamies RP SIA''Valdemāra nami'' sākt radināt pildīt savus pienākumus!

D Dzīvokļaīpašnieks 28.04.2011

Sveiki!

Vēlos pateikt to ka mūsu māju Baložos apsainieko SIA "R.E.D. Namu serviss", kopš viņi pārņēma mūsu māju man personīgi sūdzību nav! Pašlaik regulāri tiek sasauktas dzīvokļu īpašnieku sapulce kurā sniedz informāciju par padarītajiem darbiem gan finansēm, kas man liekas ļoti pozitīvi un ir iespēja sekot visam līdzi. Kā arī man bija nesen problēma ar elektrības padeve, ziņoju apsaimniekotājam, problēma tika ātri atrisināta par ko es varētu teikt ka ir ārtra reakcija uz avārijas situācijām, kā arī operatīvi sniedz pakalpojumu. Kā arī nav problēmas vairs ar parādniekiem kuri kopš pārņemšanas ir samazinājušies par kādiem 50%. Teiktu tā ka pašlaik apmierina SIA "R.E.D. Namu serviss" pakalpojumu sniegšana un ir atbilstoša apsaimniekošanas maksa. Y es domāju ka pāraudzināt nav iespējams, jo ja viņi raduši tā strādāt tad arī strādās tas ir neizbēgami! Iesaku veidot dzīvokļu īpašnieku biedrību kā arī būs pēcnāk pretendēt uz mājas sitināšanu!

A Anna 15.10.2011

Atliek tikai piekrist. Elektroniskais laikmets, bet neprotās nedz informāciju mājaslapā ievietot, nedz darba laikus izlabot. Kad nevar sazvanīt, uz e-pastiem netiek atbildēts. Apsaimniekošanas maksa visu laiku tika tērēta spuldzīšu nomaiņai, bet nu jau arī tāds pati skrūvēju, jo nesagaidīt, kad nomainīs. Pagrabā baseins, jumts caurs, sienas šuves laiž ūdeni cauri, bet viņiem vienalga. Jumta nomaiņai palielinās apsaimniekošanas maksu, tikai nez kur tad iepriekš iekasētā?

Arno, nomainīt apsaimniekotāju viegli - tā nav, iestāsti to 51% pensionāru, kuri vispār neko negrib, ne renovēt māju, ne viņiem traucē pelējums mājās, kura dēļ jauniem cilvēkiem pat kauli sairst, dzīvojot tādā mitrumā...

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši, ko ļaunprātīgi izmanto daudzi pārvaldnieki ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ). Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk". Protams, ka dzīvokļu īpašnieki neinteresējoties par to noved paši sevi parādnieku statusā.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Silti iesakām visiem dzīvokļu īpašniekiem pašiem interesēties par savu atbildību likuma priekšā, jo likum nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības ( zemes nodoklis un noma būs jasamaksā vai pa labam vai ar tiesas lēmumu). Lūdzu kontrolējies savus pārvaldniekus šajā jautājumā, lai tie jūs neieved maksātnespējā un lielās nepatikšanās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv