www.sudzibas.lv RP-Diesel Krāpšana, slikts remonts. Bojājums

RP Diesel - Krāpšana, slikts remonts. Bojājums

Sveiki, brīdinu visus auto īpašniekus nekad neizdariet kļūdu, jo šajā autoservisa ir tīra krāpšana. Servisa īpašnieks pirms jūsu auto tiek iedzīts servisa telpas ņem no jums naudas summu ka avansu. Tad auto netiek labots un stāv ārā. Netiek jums atdots līdz pat 3 mēnešiem un čeks arī netiek dots tātad nodokli netiek maksāti. Uzmanieties. Rezultātā par šo līkrocīgo darbu paprasa 2200e, samaksāju norunāto naudiņu, un rezultāta nau.0.. Kad saņēmu auto atpakaļ, tas vairs nebija braukšanas kārtībā, bojāts plastmasas dekors, buhtas. Un dīzeļdegviela plūst, frāze-kas nedod naudu mājās nesasniedz. Esiet uzmanīgi un pārbaudiet visu pirms maksājiet; es invalids2grupas, tāpēc cilvēki pamet Latviju nobijušies par savu un bērnu dzīvību.

11.03.2021