Roze 'zivju pārstrāde /Cēsīs/ - Apšaubāms

Rozes uzņ.ražotne kas atrodas Cēsīs nodarbojas ar zivju pārstrādi, it kā būtu apsveicami jo cilvēkiem ir darba vietas un pilsētai vairāk ienākumi, bet ši uzņ. produkcijas izskats vieš neuzsticību tās kvalitātei. Rodas tāds iespaids ka šeit pārstrādā zivis kuras kaut kur ilgi nogulēja un garantijas laiks jau sen pagājis nu lai nauda nepazustu produktu uzprišina otreizējai lietošanai. Nu piem. zivs mazsālīta bez ādas izskats baismīgs pat bail iedomāties kas var notikt ja šo produktu īzmanto.Starpcitu pirms pusgada šo silķi iegādājos, rezūltātā ne tikai es, bet mani viesi bieži mina taciņu līdz tualetei, divas dienas sprinta neizzejot no mājas. Vēl žāvēta laša uzkoda vai tautā asaka ar gaļu paskatoties uz piededzinātām svītrām un nedabiski tumši rozīgu krāsu rokas pat pie tāda produkta nesniedzas.Un citi produkti kurus nenosaukšu reklāmas kritikas vērta un prasītos pēc pārtikas inspekcijas pārbaudes ar jaut;ajumu izcelsme, cik ilgi produkts kaut kur nostāvēja pirms pārstrādes un kā var svaigu zivi atgādāt no jūras uz Cēsīm karstā vasaras laikā.
Protams cilvēki izpērk jo cena ir zema salīdzinoši ar citiem zivs izstrādājumiem, bet veselība taču ir viena.

J

A ahha 16.07.2011