Royal Casino - Māna

Darbs! neeiet uz turieni strādāt!Tur ir labs serviss kazino un studijas 69 viesiem, bet nevis pret staff darbiniekiem! Pieņemot darbā Jūs intervēs VIP room'ā, solīs dažās privilēģijas : sporta zāle, atlaides koncertiem, paaugstināšana amatā utt. Bet rezultātā minimālā alga par 17 maiņām 12h garumā, un nakts maiņa apmaksajas kā dienas 1:1. Par tējas naudu no spēlētājiem , lai cik liela būtu, un uniforormu varat aizmirst uz tuvāko gadu - NEBŪS! Viņu savā starpā sadalīs vecais kolektīvs. Kā jau visur kolektīvs ir dažāds, bet esiet gatavi ik dienu dzirdēt sūdus par sevi, un nedomājiet,ka tas ir viegli un Jums būs nospļauties! Ticiet man, Jūs necienīs un dražīs visos caurumos gan Jūsu kolēģi,gan pitboss, un spēlētaji. Pārtraukumu pavadīsiet sežot, drīzāk stāvot, jo vietas nav, darbinieku 2x2 m istabā ar 20 cilvēkiem, uz cauraina dīvāna, kur pat tel. tīkla nav. Ja pitbosam būs slikts garastāvoklis, a tāds ir visbiežāk, Jūs paliksiet bez darba vienā dienā. Protams tur ir arī jauki cilveki, bet tādā darbā ilgu laiku Jūs jauki nebūsiet, lamuvārdi tā arī sāks nākt vaļā no Jums! ja jūs esat jaunietis vispār nav vērts, jo viss kolektīvs sastāv no 30/50 gadīgiem kungiem un dāmām, kas domā, ka ir pārāki par citiem. Kad jūsu tējas nauda ies pie viņiem, ticiet man, Jūs ienīdīsiet viņus vēl vairak.
Varbūt Jums arī tāds derētu un patiktu, bet pēc būtības no Jums prasīs ļoti ātri rēķināt piem. 17x25 11x17 25x35 8x17 utt. zināt 4 pokera spēlēs, BJ, Rulete,kur arī būs ātri jārēķina,ātri jāskaita, kļūdīsities kazino laba ir ok, spēlētāja, jūs izdrāžīs. Gaidiet, ka Jums viršu var lidot pelnu trauki, čipi, Jūs sēdēsiet piepīpētā istabā ar bagātiem pilnīgi dzērušiem viesiem, kas ienīdīs Jūs par katru zaudējumu. Tad pēc 30min vip istabā ar trakiem viesiem jūs iesiet uz staff roomu,kur Jums nebūs,kur apsēsties, bet Jūsu mantas būs kaut kur uz grīdas, jo mantu glābātuvu arī nepietik un neviens no vecā kolektīva ar Jums nedalīsies.
Jauniešiem tur nav ko darīt, tikai sabojāsiet sev nervus un pārvērtīsities par dzīvi ienīdošu vecu kļaču, pat nezinu, kas tur varētu strādāt.
Lai Jums jauka diena! Neticiet spīdīgam iepakojumam, Izvēle Jūsu rokās!

Re Retko no metko 17.07.2017

Там сейчас новый набор, люди , не идите туда!

An anthonyhh 17.07.2017

Uz ko tas var attiekties

Kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3%. Atmaksas termiņš ir 1 gads līdz 20 gadiem jebkurai pasaules daļai. Mēs izsniedzam kredītus no $ 5000 līdz $ 5,000,000 USD. Mūsu aizdevums ir labi apdrošināts, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte.

Interesanti sazināties ar mani pa e-pastu zemāk

E-pasts: anthonyhhname@gmail.com
Facebook lapa: https://web.facebook.com/Merchants-Savings-and-Loans-Ltd-1136388786450976/?ref=aymt_homepage_panel

INFORMĀCIJA PAR LĪGUMTURIEM

NAME:
KREDĪTU SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Iesniedziet tagad savu aizdevuma pieprasījumu.