Royal canin - barība

Es iegādājos barību royal canin kaķiem ar akciju 400gr+400gr un kaķim pēc kāda laika bija taisnās zarnas audzējs un tas beidzās letāli!Kaut gan kaķim bija 1,5gadi!?!Arī manam draugam ir tāda problēma ar royal canin barību viņa suns pēkšni sāka raustīties un nobeidzās!Taču tas nav viss, arī manam draugam bija kaķis kas tika barots tikai ar royal canin barību kaķis pēc gulēšanas piecēlās un palika traks!Kaķim bija plīsuši asinsvadi galvā un tas beidzās ļoti bēdīgi!
Man šķiet ka tā ir naudas krāpšana un tā noteikti nav sakritība!Iespējam ka tie ir kādi pagrīdes ražotāji kuri safasē šo nekvalitatīvo barību royal canin paciņās un pārdod pa akcija cenām! Kopš royal canin barība parādījā pa akcijas cenām 400gr+400gr es to regulāri iegādājos! Man ir bezgala žēl ka trīs nevainīgas dzīvībiņas aiziet bojā tikai kāda krāpšanās dēļ!VAJADZĒTU PIEVĒRST UZMANĪBU ŠAI BARĪBAI!UN PĀRBAUDĪT TO KVALITĀTI!ABZ