www.sudzibas.lv Rotaļu nams Briesmīgs privātais bērnudārzs

Rotaļu nams - Briesmīgs privātais bērnudārzs

Mīļie vecāki Rotaļu nams privātais dārziņš Teikā ir briesmīgs !Vadība staigā sarkaniem vaigiem sauc Anita,saka vienu, daru pavisam ko citu,sapulci novadīt nevar strīdas ar audzinātājām un pat nezina kāds uzvārds medmāsai ,bija sajūta ka tajā bērnu dārzā vispār nav medmāsas.Audzinātāja Kristīne un auklīte Alise ģērbjas izaicinoši ar atvērtiem dziļiem dekoltē kas nav piedienīgi :(Auklīte Jana ,tagad kas pēkšņi pārlikta par audzinātāju kā no mēness nokritusi nekad neko nezina lai ko viņai jautātu:(Darbinieku atlase tur izcila vai vispār kāds ir beidzis kādu skolu lai strādātu tādā iestādē,jo attieksme briesmīga piedzīvota!Ar bērniem tur neviens nenodarbojās,jo mans bērns visu laiku kad eju pakaļ raud un pēc dārziņa vēl stundu nevaru nomierināt:(Patiešām vecāki prātīgi izvēlaties savam bērnam bērnu dārzu,jo tur bērns gandrīz pavada visu dienu!:(

M Marfuša 08.12.2014

Bet ko tad laid tur savu bērnu, citi nezina to ?

R rotalunams 04.06.2015

Labdien visi izmisušie vecāki. Gribu atbildēt uz Jūsu sūdzību par Privāto bērnudārzu ''Rotaļu nams'' . Mūsu bērnudārzā ir medmāsa kuras vārds ir Evija Bāliņa un viņas darba laiks ir no 9.00 lidz 17.00. Visām audzinātājām ir pedagoģiskā izglītība. Audzinātājai Janai tai skaitā. Bērniem tiek mācīts, viss ko paredz izglītības programma ar kodu 01011111, ko apliecina bērnu darbiņi, kuri tiek izlikti garderobē, apskatītīt bērnu darbus var katrs vecāks. Bērniem papildus tiek piedāvātas angļu valodas un rtmikas nodarbības. Ja kādam vecākam ir šaubas par mūsu bērnudārza pedagogu izglītību viņš jebkurā brīdī var paprasīt izglītības dokumentus, kuri atrodas kabinetā pie vadītājas.
Par bērna adaptāciju vecākam ir jāpalasa raksti internetā, katram bērnam tas izspaužas savādāk, vienam bērniņam pietiek ar trīs dienām lai pierastu pie bērnudārza, citam trīs mēneši.
Mīļie vecāki, neticat visam ko raksta internetā nāciet pie mums ciemos un paši redzēsiet cik jauki ir mūsu pedagogi ar atbilstošu izglītību. Visus aizrādījumus ko aprakstīja vecāks mēs ņemsim vērā.

A Alexa 04.06.2015

Tadi mes esam vecaki- apvainojam visus apkart tikai ne sevi, protams bērns pardzīvo, raud, viņam ir stress. Bet mums tad japadoma un jaizlemj varbūt ne katru dienu iet darziņā, varbūt pabūt kopā kadu laiku darziņā, paverojot kada ista pedagogu atteiksme pret citiem berniem, kada uzmanība pret jusu bērnu, tas viss ir ļoti svarīgi lai arī vecakiem justies parliecinošiem un mierigiem. Ja jutat ka tas nav istais mitiņš jusu bernam tad atradiet kadu citu.

W witty 05.06.2015

Rotaļu nams- bērnudārzs ar individuālu pieeju katram bērniņam un lielisku attieksmi!!!
Lasot šādas bezjēdzīgas un muļķīgas sūdzības paceļas jautājums- ja viss tiešām būtu tik slikti, jebkurš vecāks taču izņemtu savu bērnu no dārziņa, vai ne? Vai turpinātu spīdzināt? Tad jau jūs esat patiešām briesmīgs vecāks, ja viss nepatīk, bet bērniņu turpinat vest ar savām negācijām!!!
Ir cilvēki, kam svarīgi kautko pavarkšķēt pa tukšo, bet pie reālām darbībām pieet vairs nav dūšas. Tas, ka bērns raud dārziņā, tā ir Jūsu problēma, pie Jūsu attieksmes, ko bērns jūt, citas reakcijas nemaz nevar būt.
Tāpēc lūdzu izņemiet savu lolojumu ārā no dārziņa, ja viss nepatīk, nebūs neapmierinātu vecāku un Jūsu bērns būs priecīgāks, ja pati tā apgalvojat.
Cik pati piedalījos vecāku sapulcēs, visi vecāki dārziņu liela un atsakās no valsts dārziņa rindas, lai tik paliktu šajā lieliskajā dārziņā!!! Neviena negatīva komentāra!!!
Tāpēc sirds sāp lasīt šādas muļķības!!!
Tas, ka Jana ir pakāpusies uz audzinātāju- laikam cilvēks neko nav dzirdējis par karjeras kāpnēm- ka var saņemt paaugstinājumu, vai tas tiešām tik dīvaini liekas, ja izglītības līmenis atbilst prasībām?
Izaicinošs apģērbs audzinātājām- man pašai tā neliekas, man prioritāras ir citas vērtības- attieksme pret bērnu un bērna attieksme pret audzinātājām - TAS MAN IZSAKA VISU! :)
Tāpēc ja kas nepatīk pasakat audzinātājām acīs nevis publicējat nepatieku un apkaunojošu informāciju!!!