ROSĪGAIS, SIA - nemaksa naudu

esat uzmanigi un nesadarbojatirs ar Sia Rosigais ipasnieci Vivita Kursisa un vinas virs vai civilvirs Edgars BIte,kas darbojas vinas firmas varda un runa ar stradniekiem precizak zinu tiesi viss kas saistits ar mezizstradi,plavu tirisanu,gravju zagesanu un tatalak cilvekiem tikai sola sola naudu iedod avansu,citiem nemaz nedod avansu un smiekligu avansu pa menesi 10-30 ls ka kuram ir laimejies.
cilveki nestradajiet ar meliem un liekuliem,neparakstiet vinu ligumus tie nav pilvertigi ejiet ar siem ligumiem pie juristiem pirms parakstat,neticiet aferistiem.
edgara bites nr.jums lai salidzinatu vai tas ir istais cilveks25401567 ,parvietojas ar zilu volvo,lisu plesku padusigs resns veders.

Inženieris 21.02.2013

ROSĪGAIS SIA, Krāpnieki un nemaksātāji!!!

Šeit srī par viņiem jau pieminēts!