www.sudzibas.lv ROOC SIA Negodprātīgs būvnieks

ROOC SIA - Negodprātīgs būvnieks

Gribu brīdināt potenciālos klientus par negodprātīgu būvnieku - SIA "ROOC" ar vadītāju.
2020. Gada vasaras nogalē būvnieks apņēmās mūsu vecajai dažu dzīvokļu koka mājai veikt vienas ārsienas remontu. Vadītājs atstāja patīkama un zinoša cilvēka iespaidu, likās, ka viņam var uzticēties. Lai firma varētu sapirkt materiālus, tika veikta priekšapmaksa - lielākā daļa no tāmē paredzētās summas. Tajā rudenī laiks bija ideāls, lai mierīgi varētu veikt ārsienas remontu. Ja vecos ārsienas dēļus firma noņēma pāris stundu laikā, tad jaunos uzlikt un visu pabeigt firma nevar jau divus gadus. Cerētās siltuma taupīšanas vietā mājas iedzīvotājiem nākas maksāt vairāk par apkuri.
Vadītājs mūs vazā aiz deguna, nemitīgi solot ierasties tuvākajās dienās, tomēr vienmēr atrodas kaut kādi iemesli, kuru dēļ būvnieki nav varējuši atbraukt, un tā tas notiek šos divus gadus ar retiem un īslaicīgiem izņēmumiem.
Skatoties uz to, kas ir padarīts, jāsecina, ka darbs vietām nav veikts kvalitatīvi, un to nenoliedz arī pats vadītājs, solot brāķi labot. Nav skaidrs, kāpēc uzreiz nevarēja visu izdarīt, kā nākas. Bez tam būvnieki pavirši glabā celtniecības materiālus, kā rezultātā cieš to kvalitāte.