AtrisinātaRonalds Dancis - Aizdevums

Visi, kuriem caur ss.lv atsaucas naudas aizdevējs Ronalds Dancis, apdomājiet labi, vai ir vērts bendēt savus nervus. Neko sliktu jau nesaku, sakarīgs čalis no Valmieras. Pirmajā vēstulē sola visu caur notāru apmēram nu divas dienas. Pirmais iespaids arī tāds patīkams e-pasta sarakstē. Tikai jāieskaita 10Ls konta pārbaudei un tad atlikusī summa notāra pakalpojumiem, kas kopā zem 50Ls un parakstam līgumu un lieta darīta. Taču man šīs divas dienas vilkās trīs mēnešus un naudu tā arī nedabūju, atmetu ar roku un pazudu. Tie iemesli bija biznesa darīšanas, attālums no Valmieras, arī tas, ka aizmirst par šo lietu utt. Telefona numuru arī viņš nedod, tikai caur e-pastu, kuru skatās reti, apmēram reizi dienā no rīta. Var jau būt, ka viņš ir kādam aizdevis naudu. Mēģināt variet, varbūt, ka jums paveicas, bet man trīs mēnešu garumā nepaveicās. Zaudēju tik savus iemaksātos nepilnus 50Ls. Atpakaļ neprasu. Gan jau.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta cukurs 30.09.2018

Ronalds Dancis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C

N nauda123 13.10.2013

es arii pasen atpakal tiku apkrapta, gaidiju naudu menesiem, nekaa, visadas atrunas un viss, beigas piedraudeju ar policiju, tad sis pateica ka parskaitijis naudu atpakal un taa, protams naudu neparskaitija un pazuda, neatbildeja uz e-pastiem un viss.

P puuka 17.02.2014

Jums ir visas tiesības vērsties policijā ar iesniegumu par naudas izkrāpšanu, arī e-pastu sarakste ir pierādījums+konta uzdruka.
Mani šis Jaukais cilvēks arī apkrāpa, bet es viņu dzīvē pazīstu, tāpēc tas ir jo stulbāk. Mēs tādi cilvēki 20 vismaz esam, kas tā vai citādi ir apkrāpti.

M MEBELES 21.02.2014

Извините, что пишу по-русски, не хочу писать с грамматическими ошибками.Его надо обязательно наказать-всем вместе!! Хорошо, что меня он надул всего на 20 Лат, но все равно обидно!! У меня также есть все доказательства его мошенничества, его данные и номер телефона.Его родным должно быть стыдно, что их сын МОШЕННИК!!...Латвия маленькая, а его родной город Валмиера-еще меньше.Давайте предпримем решительные шаги к его наказанию??