Ronalda Šulca fotostudija - Slikts serviss

Fotogrāfi un fotografēties gribētāji, padalieties ar manu pieredzi, lai jūs un jūsu klientus neuzmet kā mani šodien. Šis nav aprīļa joks, bet reaitāte. Šodien biju norezervējis studiju uz 16: 00 pie www.sulcs.lv fotogrāfs ronalds šulcs, studiju rezervēju nedēļas sākumā un saņēmu apstiprinājumu, šodien ap 15: 00 izlasīju meilu, kurš sūtīts 12: 00, ka tapēc ka neesmu atsūtījis telefona numuru (kurš epasta saraksē ir norādīts parakstā) rezervācija neskaitās. Tiešām domāju ka joks, aizbraucu uz studiju tā ir ciet, uz norādīto numuru atbild sieviete, pēc balss spriežot ronalda mamma vai vecmāmiņa, taisnojas ka ronalds ir slims un nevar atslēgt studiju. Vēlāk viņa atzvanija un teica ka tomēr 18.00 varēs tikt studijā pēc zvana slimajam "fotogrāfam" ronaldam, par laimi 11 meitenes kuras dzimšanas dienas ballītei par godu bija pucējušās un gribēja nofotografēties bija saprotošas un bildējāmies ārā. #sulcs #šulcs #ronaldssucs #ronaldsšulcs

S selma 04.04.2017

Man ir 5 gadu pieredze ar Ronalda Šulca fotostudiju (fotostudijas īre), un tā ir vienmēr bijusi ļoti pozitīva. Acīmredzot ir notikusi negatīva apstākļu sakritība. Jebkurā gadījumā Edija kungs, ir dažādas iespējas atrisināt šo situāciju koleģiāli, kā profesionāļiem.
Šāda teksta publikācija, cilvēka vārda rakstīšana ar mazo burtu, kā arī vairākas gramatikas kļūdas norāda Edija Pālēna kunga "augsto" inteliģenci.
Lai veicas!
Ar cieņu,Kristīne

J jimbooo 04.04.2017

Tā centāties rakstīt pareizi, ka vietām pārcentāties. Saskaitīju 4 kļūdas. Kāds var atrast vairāk? :)

I IlzeIlzeG 04.04.2017

Par Šulca studiju tikai labāko! ! Pie Pālēna tagad būs bail iet fočēties, ja sanāks atteikt, izvazās drazas pa visurieni...:D

M mamarelle 06.04.2017

Kas ir Edijs Pālens, nezinu, bet spriežot pēc tā, kā uzrakstīta šī sūdzība, neizglītots un nepieklājīgs cilvēks.
Ar Ronalda Šulca fotostudijas pakalpojumiem vienmēr esmu bijusi ļoti apmierināta. Viss ir laikā, augsta kvalitāte un apkalpošanas kultūra. Šo studiju izmantošu arī turpmāk. Iesaku arī citiem fotogrāfu Ronaldu Šulcu!
Ar cieņu, Žanete

L L.L.foto 07.04.2017

par Ronalda Šulca fotostudiju varu sniegt tikai pozitīvu atsauksmi, mana pieredze ir saistīta tikai ar veiksmīgu sadarbību, izpalīdzēšanu un pretimnākšanu. Ronalds ir ļoti lojāls un pretimnākošs profesionālis...tikai labākie vārdi!
Visticamāk ir noticis pārpratums.
Linda (L.L.foto)