www.sudzibas.lv Romāns 26427690 Pasūta preci - lūdz apmaksu skaidrā naudā un neapmaksā

Romāns 26427690 - Pasūta preci - lūdz apmaksu skaidrā naudā un neapmaksā

Veikalu īpašnieki, kā arī pakalpojumu sniedzēji. Esat uzmanīgi ar Romānu, tālruņa numurs: 26427690, e-pasts: [slēpt]@bagdonas.us, dzīvo Klijānu ielā 2E, Rīgā. Pasūta specifiskās preces, lūdzot uztaisīt viņam izņēmumu un ka samaksās par preci skaidrā naudā, Kad prece vai pakalpojums ir jau izpildīts. Neceļ klausuli, bet vēlāk atsakās no pasūtījuma. Līdz ar to Jūs paliksiet vai nu ar iesaldētu naudu, ja tā ir specifiska prece, jo šādu preci kāds nopērk labi ja gada laikā vai arī sniegsiet pakalpojumu un paliksiet ar garu degunu.
Līdz ar to ja kāda persona ar šādiem datiem veic pie Jums pasūtījumu, iesakām pieprasīt 100% priekšapmaksu.

E Enriko 25.10.2016

Tādus klientus vajaga pārmācīt!!!Iedomājas no sevis nezko. . Čakarē cita laiku un traucē strādāt.
Vajaga likt melnajā sarakstā! Un nākamreiz ignorēt tādu klientu!

P Postaler 26.10.2016

Pa tauri tādiem jādod!!

Pacco_al 26.10.2016

Diemžēl priekšapmaksa nelīdzēs, jo Distances līgumā tika vai ta 14.dienu laikā vienkārši var atgriezt un viss. Šinī gadījumā vismaz prece netika izpakota, lietota un vēl, nedod dievs, sabojāta. Pēc tam atdotu atpakaļ un aurotu, ka tāda jau bija un viņam brāķi gribēja iesmērēt.
Tādi nu tie mūsu "patērētāji ir".