www.sudzibas.lv Rolnik Baltija kadel maksat ja var nemaksat.

Rolnik Baltija - kadel maksat ja var nemaksat.

Milie cilvecini, cieniet sevi un citus un nekada qadijuma neejiet stradat uz so firmu, paliksiet bez dieniskas maizites.Neskatoties uz to, ka apsolitas alqas nemaksa, jo prieksnieks var atlauties pateikt, "naudas nav", aizejot no si darba jus vel paliksiet viniem parada.Attieksme pret darbinieku ir vienkarsi suniska, jo prieksniekam nav pazistamas nekadas etikas normas.Vins savus labakos darbiniekus var atlauties nosaukt par slimam zosim, taja pasa laika zinot, ka sie darbinieki strada vina laba par pliku paldies.Bet viss saja dzivite iet pa apli un ilqi uz prieksnieka Arta Eqles ielas saulite nespides.Esiet modri un neesiet naivi.

J jurists 29.12.2010

varbūt aizej govs pie jurista?

L Linda 29.12.2010

stradaju tada lidziigaa kantorii, palika paradaa algu par 5 menesi!!!tiesas un visi procesi velkas jau 3-so gadu, rezultatu-nekaadu!!!Vini tikai latvijaa mak cakareet darbiniekus, bet pasi uzdziivojas ne pa jokam visu novelot uz kriizi.

L Linda 29.12.2010

gudriniek, piever sprauslas:(

T To Ferratum 29.12.2010

A pričom tur govs?Tāpēc, ka citus pabrīdināja?Nepatīk nelasi, jeb varbūt tu esi tas saucamais Artis Egle?Tādus darba devējus kokos kārt vārnām par barību.Kāpēc cilvēki, ja jau pret Jums darba devējs tā attiecās Jūs uz darbu ejiet?Saņemieties un VISSI uz darbu neejiet, kamēr visiem nebūs alga izmaksāta un kretīns nemainīs savu attieksmi.Būs jauki paskatīties, ko tad viņš darīs.:)Jaunu personālu savāks?(tie jāapmāca, bet klients to negaidīs un apmācīšanai 3 mēn. vajadzēs, kaut pietiktu ar ned.)Klientus pačakarēs stabili.:)

M mikush 29.12.2010

A par darba līgumu tikai govis nezina... nu un aitas, un kazas... neaptēstas mātītes vnv sakot, sučkas... Juristam +1!

T To Ferratum 30.12.2010

A kur tu redzi ka šeit rakstīts, ka darba līguma nav?Tu to dzemdēji pats savā prātiņā?Šeit runa iet par attieksmi pret darbiniekiem.Tu pasūtītu viņu, es pasūtītu viņu, bet visi cilvēki nav vienādi.

L Linda 30.12.2010

man, piemeram, ar visu darba ligumu nemaksaaja, meloja un izlocijaas menesi no meenesa:(Tagad apjaaj ar visiem"gudrajiem"ligumiem latvju zagliisi, mana gadijuma saimnieks bija krievu urla:(

L Linda 30.12.2010

ka tik nesaak spraagt nost "godigie"uzmeteeji:)?

N Nomad 30.12.2010

Jā tik tiešām, kādēļ maksāt, ja var nemaksāt? Kam jums tā nauda vajadzīga? Tāpat viņa tērējas pa labi pa kreisi... Vieglāk ir bez naudas... Un vispār, nedrīkst būt savtīgiem, priekšniekam nauda ir vajadzīgāka...

B Brat2 17.03.2013

Grūti spriest par kā par uzņēmēju, bet kā cilvēks ir labs ! Brat2 !

U uzmestais 27.03.2013

Kā viņš var būt labs cilvēks pēc visa tā, ko darījis citiem!!! Vnk zaglis

R reksons 06.09.2013

...Nemaksa ja redz, ka cilveks pats ir..."..."...un var sev pielaut to, ka nesamaksa...
esmu tur stradajusi un un pateiciga tai prieksniecibai par to, ka deva man iespeju ko es ari izmantoju..laika, kad ieguvu so darbu...to bij gruti atrast, bet tomer..varbut esot naiva un bez tas pieredzes Latvijas tirgu, vini nevareja man atlauties maksat to algu kadu specialistam iepirkumos butu jasanem, bet es ari ne pa mazako algu ieguvu pieredzi un iespeju svi pieradit.
Par zosi neviens mani nenosauca ja padomaja, tad neatlavas skali to teikt, kas atkal pierada kartejo.. x...ja lausi sevi tik zemmu liekt, tad ari " luzisi". Padomajat, kur ir jega rakstit skumjus komentarus vai vienkarsi aiziet no tas darba vietas uz labaku vietu negaidot, kad kartejo menesi paliksi bez" maizes".

P.S.
Aizgaju no tas firmas jo taja laika man ta vajadzeja, bet esmu loti pateiciga, ka deva iespeju, kas attiecas uz prieksniecibu,
vini dara to ko daritu ik viens no mums, ja mes butu vinu vieta, bet vai tu spej iedomaties sevi taja kresla? Galu gala, mes visi esam cilveki un nekada zina nesam " dzelteni taurenisi".
Cieni sevi...ja ne, ej projam un pieradi, ka esi cienijams.

U uzmestais 08.08.2014

Nūūūūuu, reksons :D vai tik neesi pats A.Egle?