LV RU

AtrisinātaVilpe Rollita Katepal - Krāpšana

Uzmanību! VILPE ROLLITA KATEPAL pārstāvis darbojas ar krāpnieciskām metodēm izkrāpjot naudu no klientiem. Pārdod defektētu iekārtu, kas darbojās tikai dažas dienas. Vēršoties pie pārstāvja par problēmu tika solīts, ka tiks sniegta ātra atbilde, bet solījums netika turēts vairākus mēnešus. Pēc vairāku reižu zvanīšanu un lūgšanu, beigās telefoniski atbild, ka telpā esot veikti būvniecības darbi, tāpēc iekārta netiks ne remontēta ne apmainīta!

Nevienam neiesaku sadarboties ar attiecīgo personu un firmu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta d.strauss 11.04.2017

Lieta atrisinājās, preci tomēr atzīstot par brāķētu un samainīja pret jaunu.

D

Komentāri (1)

A Arvis Skribis 13.11.2017

SIA ROLLITA, Arvis Skribis. Neesmu uzņēmuma īpašnieks, tādēļ ar krāpniecību nenodarbojos, jo nav nekādas intereses un nekādu labumu negūstu. Iekārtai nebija defekta pārdošanas brīdī un iekārta darbājās vismaz 6 mēnešus nepareizi saslēgta elektriskajā ķēdē ( tā pirmajā telefona sarunā varēja noprast no klienta stāstītā). Atbilde tika solīta mēneša laikā, bet diemžēl saistībā ar atvaļinājumiem, galējā atbilde tika sniegta 2 mēnešu laikā. Rūpnīcas starpziņojumā tika norādīts uz preces lietošanu tai neatbilstošā vidē, bet tā kā precīzu defekta cēloni noteikt nevarēja, rūpnīca preci apmainīja. Nav smuki rakstīt sūdzības pirms galējā ražotāja slēdziena.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes