Rolands Alpe - Krāpšana

Uzmanieties! Rolands Alpe iepazīšanās portālos meklē sievietes un jaunas meitenes, kuras apkāpt. Mēdz sevi dēvēt citos vārdos - Armands utt. Meitenēs un sievietēs meklē vajās vietas, lai vieglāk būtu manipulēt. Neuzķerieties! Dārgi ceļojumi, spā, viesnīcas ir tikai apmāns, lai piekļūtu jums tuvāk!

J jkdfhdfhgisdj 18.02.2018

Rolands Alpe

V Vēstnese 08.08.2018

Ronalds Alpe jeb ka sevi dēvē par Raiti, Rafaelu, Armandu , Rrrrr utt, sēž iepazīšanās portālos ka Tinderis u.c. Iepazīstas ar sievietēm un uzreiz pārguļ (nekad neved uz mājām), stāsta cik ļoti viņas grib utt skatās uz tam kuram ir nauda, kaut nedaudz bet ir pastavigas. Nākamais solis- izdoma kādu “stāstu” kāpēc pēkšņi ir vajadziga nauda, kaut kam, vai izpalīdzēt, iedot, tad aizmirsa, nauda biļetēm, utt. Stāsta ka Ir mersis bentlijs un visādas citas masinas, ka apgrozas augstākajā elite, draugos ar Krūmiņu un Fiļu, Magoni utt. Aicina uz viesnīcām un dārgiem restorāniem utt lai sievietei rodas iespaids ka ir baigais nazis ! Facebook atrodams ka Ronalds Ronalds, instagram ka Ronalds Tomsons vai Ronalds88. Viņam ir siev un divi bērni, nemitīgi stāsta cik nelaimīgs ir un ka šķirsies. Ieteikums jebkurai, kurai neinteresē tikai sekss ar vinu- neuzķeraties un neielaižaties nekādos darījumos ar vinu, ne naudas ne citos uzdevumos un līgumos izpalīdzēt, pilnīgi nekur. Melo viena laida, visas sauc par “mazajam”. Raksta preteklibas nevis vieglo erotiku. Nav jausmas kas cilvēkam prata darās, bet ar šo zinu vēlos tikai brīdināt visas kuram vēl palikusi cerība ka visi vīrieši nav cukas! :D un ja, viņam ir 30 gadi. Un ja arī par sūdzībām par vinu, ir stāsts - ir sieviete kas apmelo un grib ieriebt - vinu trenkā jau n tos gadus, arī visas sūdzības tiek pasniegtas ka neīstajās. Varat protams pārbaudīt, bet neielaizaties nekādos darījumos ar vinu!

S secinajumi 18.11.2020

Filu un Berni vins meginaja apkrapt. Un Sprudu ari .

L lelde11 14.11.2018

Līdzīgs darbonis ir Donuks, Ronalds, ar epasta adresi [slēpt]@inbox.lv, kas arī uzdodas par citu cilvēku, tēlo baigo bagātnieku, mētā pirkstus gaisā, it kā pērk sex 1.500 par reizt, un piedāvā vēl visādus debesu kalnus, salifies visādos profilos! Neuzķeraties, ir precējies un ir ģimene, bērni

P Pažarnieks 27.11.2018

A ko tāda škrobe? Iedeva 500€ par reizi 1500€ vietā? :D

L Lakosta 17.03.2019

Ideāli. Vairāk tādus džekus. Sievietes ir vēl lielākas apčakarētājas. Visu cieņu šim džekam.

S secinajumi 18.11.2020

Nu jau Ronalds nomierinājies , vai tad vēl turpina apkrāpt ?

S secinajumi 18.11.2020

Man stastija agrak bijis Riga tads krievs Valerijs ari uzdevies , ka viss Riga vinu zin, populara persona, visi design bagati vins tikai ar radium tusejot utt. Draugus vins izmantoja totali , visur kur vareja lai vinam ballites izmaksa, edienu, alkoholus, koncertu biletes utt. Sievietes ari izmantoja, sak it ka draidzeties un tad si izmaksa vinam celojumu un ar to ari viss beidzas. Savs dabuts, mekle citas...

Ja krievs, tad vienalga. Tas jau nav cilvēks. Un neviens garīgi vesels ar krievu tikties neies

S secinajumi 18.11.2020

Kapec jus ta do ajar it jau ari normali krievija in nenormali ari tapat ka latviesi . Latvia’s I daudzi ir nishebrodi un no viniem tolka nekada.

S secinajumi 21.11.2020

Ronalds ir precējies un pa starpu ar visādām Ušakovam baisām darbojas un vēl citam tas ir briesmīgi .

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )