www.sudzibas.lv Roga Agro Salaspilī Nekvalitatīva produkcija

Roga Agro Salaspilī - Nekvalitatīva produkcija

Pāgājušogad pasūtīju bērnam uz ballīti kūku, bija vienīgais lūgums, kūkai virsū uzrakstīt bērna vārdu. Tā kā viņiem tur ir tāda kā klade, kur raksta pasūtīto kūkas pildījumu, svaru un veidu, palūdza pierakstīt drukātiem burtiem arī bērna vārdu. Uzrakstīju. Tortei aizbrauca pakaļ brālis. Milzīgs bija mūsu pārsteigums, kad atverot kastīti, torti rotāja cita bērna vārds. Forši. Kā lai izgrozās, ja pilna māja ar viesiem un paniku negribas celt. Mamma "salaboja" vārdu. Bet kopumā situācija apkauninoša, svētki sabojāti. Zvanot, viss ko varēja man pateikt, nevar būt, mēs pārbaudīsim! Pēc dienas piezvanīja vadītāja, baigi atvainojās, bet nekādīgi kompensēt nevēlējās. "Mēs saprotam, situācija šausmīga, mēs nokontrolēsim utt uzredzēšanos, paldies par uzmanību"

Decembrī, savā dzimšanas dienā izdomāju noriskēt un pasūtīt kūku un siera bumbiņas ( līdzīgas mazām vecrīgām, bet sāļās), ko aizvest uz darbu un uzcienāt kolēģus. Tā kā cita kolēģe tajā pat dienā svinēja vārdadienu, 'palūdza kūku nenest, labāk ko sāļu. Tā nu es kūku atteicu, bet siera kūciņas atstāju pasūtījumā.

Aizvedot uz darbu kūciņas, uzliekot uz galda un nogaršojot, piedzīvoju drūmako kaunu. Kādi 30 kolēģi izsmēja vienlaikus. Viens ieminējās, ka garšo pēc vecas grīdas lupatas, citam asociējās ar sasmakušu tāfeles lupatu, kādas agrāk bija skolās, drausmīga garša! Tikko kā izgāju no ofisa, uzgriezu Roga Agro - kāpēc līdz šim tik garšīgās kūciņas, garšoja pēc vecas, netīras lupatas? Šī- nezinu, šīs kūciņas cepa šorīt, manā acu priekšā, pati redzēju! Saku- bet vai sanitārie apstākļi ir kārtībā? Tikko piedzīvoju kaunu arī darbā. Ieminējos, ka varbūt šīs kūciņas ir taisītas šorīt, bet no veciem produktiem? Šī- nē tā nevajadzētu būt.

Tā pati situācija- ne naudu atgrieza, ne piedāvāja svaigas kūciņas. Atvainojamies, nokontrolēsim kas un kā un uzredzēšanos!

Domāju, iespējams, man neveicas tieši ar šo ceptuvi, lai gan iepriekš, veikalā iegādātās kūciņas bija garšīgas un šīs pašas siera kūciņas garšoja izcili. Kas notiek ar kvalitāti? Kāpēc vadība neuzņemas atbildību un nevērš vērību produkcijas kvalitātei? Lieki piebilst, ka diezvai kādreiz tur ko pasūtīšu....

Kaimiņienei līdzīgi, bet ne tik traki. Rogā agro pasūtīja medus torti, atnāca torte gan, bet mīkla - piparkūku, nevis medus.

Z zeldra 04.01.2013

vajadzēja informēt PVD dienestu, lai pārbauda san.normas...

I ivuwka 12.07.2016

pvd tur ir uzpirkti,tur neko nelidzes

V vasileks 04.01.2013

Roga Agro arī manās acīs ir kritis=(( Sūtīt neko nesūtīju, bet uz vietas pirktās kūciņas gan bija ne pirmā svaiguma(maigi sakot). Vienu reizi iegrābos ar napaleonu, kurš vispār nebija ēdams, otro reizi ar medus kūku, kas bija sausa un galīgi cieta, trešo reizi ņēmu austiņas, kurām bija vismaz nedēļa, kaut gan pārdevēja teica, ka esot ceptas naktī. Vienīgais, ko vēl tur pērku, tā ir maize. Ļoti žēl, ka tur nav vairs kā agrāk=(( Par ko tik domā vadība?

tur nakti neko necep no rita pa dienu un lidz kadiem 18.00 vakara cep

M Magdalena0951 10.01.2013

Kūkas gan nav vairs kā agrāk!

K Krista 10.01.2013

Gan jau darbiniekiem algas samazināja :D

M Magdalena0951 10.01.2013

Latvijā algas vispār ir pazemojošas. Labam strādniekam jāmaksā ne mazāk kā 700. Šaubos ka tur ir vairāk par 200 :D

E emma83 14.01.2013

nu par smakojošām iera bumbiņām ... hi hi.. tur tiešām visus pasūtījumus cep tieši uz to dienu kad pasūta. NOpērkat siera bumbas - čipsus un pasmaržojiet, ko tad jūs teiksiet??? bet garša mmmm ĻOTI garšīgi. Ir taču dažādi sieri, ir specifiski, kuri arī smaržo drausmīgi, bet garša supperrr, piemēram rokforas, čederas, ementālers - visi dārgie labie sieri, visi pērk un ēd, un slavē, bet par smaržu nesūdzas..visiem sieriem vairāk vai mazāk ir specifiska smarža. Uzskatu ka uzbraukt kādam par to ir muļķīgi.

E emma83 14.01.2013

pirms prasīt atlīdzību uzņēmumam par nekvalitatīvu preci itkā, vispirms jāpierāda ka prece tāda arī ir bijusi. Kur tad tās bumbiņas palika??? visas tak tika apēstas drošvien!!! vajadzēja tak aiznest atpakaļ un pieprasīt kompensāciju. Bet nē apēda un tad sūdzējās, DROŠVIEN bija mazumpiegarša. kā tad savādāk uzņēmums var zināt kur ir vaina?

A Alexa 14.01.2013

Pēc "nepareiza" bērna varda, japarbauda uz vietas to kaķi maisā, bet arī slikta pieredze citus neko nemāca.Nu žel ka musdienas sievietes nemak cept mājās tortes un kūkas, ka savā laikā cepa musu vecmamiņas un visem ta vislabāk garšoja!

3 3lalas 14.01.2013

Nu kapec tad sievietes nemak cept? Maak un cepj. Bet ne visam dzives prioritaate ir cepshana
Paldies Roga Agro par zvanu un kompensaaciju-biezpiena kuuku (taa bija svaiga). Ceru, ka turpmaak nebuus liidziigu kaazusu un tiks pieversta uzmaniiba produktu svaigumam.

M marta2006 16.02.2013

Jaa, nu Roga -Agro ir kas unikaals, tur saimnieki ir vienkaarsi nenormaali cilveeki attieksme ir drausmiiga, vini nirgaajaas par cilveekiem, liekaas abiem augstaakaa izgliitiiba, bet izraadaas cilveeki ar augstaako izgliitiibu ir veel zemaaki nekaa parastie straadnieki, vienkaarsi sausmas kas tur notiek...ja vien juus miilie cilveeki zinaatu...silti iesaku neiet tur straadaat, juus buusiet suna vietaa, kautgan pat kaartiigs saimnieks savu suniiti ciena un miil, bet seit ir vienkaarsi aaaarpraats...nevienu labu vaardu par viniem nevaru pateikt...

I ivuwka 12.07.2016

piekritu visam ko rakstat!it seviski Onegas kundzite!

B briedis12345 07.04.2013

marta2006 - gudriniece! Ja uzņēmuma saimnieki būtu tādi tirāni, diez vai uzņēmums spētu pastāvēt gandrīz 20 gadus. Izklausies pēc tādas, kura, ACĪMREDZOT un SPRIEŽOT PĒC KOMENTĀRA SATURA, nav gribējusi strādāt un tikusi atlaista, tagad radusi iespēju šeit izliet savu žulti.

B briedis4321 07.04.2013

Tur strādā pīkstuļi, kas nevar un baidās priekšniekam taisnību acēs pateikt. vot tādi arī strādā 20 gadus. Saimnieki nav gluži tirāni, bēt attieksme viņiem ir gaužām dīvaina.