Roca Billy

Vienkārši briesmīga iestāde! Kluba īpašnieks un personāls, kā arī apmeklētāji ir pilnīgi deģenerāti, absolūti dīkdieņi un lūzeri, kam šajā dzīvē nav nekā cita, ko darīt, kā katru vakaru triekt alu un klausīties prātu deģenerējošu mūziku (ja to vispār var nosaukt par mūziku) un ar šo savu debilo hobiju vēl traucēt citiem cilvēkiem atpūstiesun gulēt savās personīgajās mājās, kas dzīvo kvartāla robežās!!! Pretiga, deģenerēta sabiedrība!!!!!!!!!!

B

K kaķis 06.08.2008

fuflo!

K kristine 19.09.2008

Roca billy bija superiiga iestaade!!!cilweekiem jau wienmeer sliktui!!izguleesies kapos!!!

Z zhenja 10.12.2008

Kas Essential'a normala sabiedriiba vai tad tusejas?? Man liekas tur jau visi deģenerati tusejas, un tados klubos, ar blja vieboniem saviem deshoviem uz krutam tachkam un ar pedejo 20 kabataa, panjemt ahuenno kokteili vai meitenes kuras blja tuse tur tikai meeklee dolbojobus no kuriem naudu izpiest ... :)))

L Linda 05.01.2010

Rocca Billy kā jebkura cita iestāde piesaita to konkrēto sabiedrības daļu kurai patīk tāda veida atmosfēra un mūzika, nepiekrītu nekam ko Jūs teicāt, es rocca billy eju ar pilnīgu patiku un arī personālam nav nevainas

E Emils 26.01.2010

RocaBilly ir viena no labākajām iestādēm rīgā. Personāls ir kompetents un apmeklētāji ir nevis deģenerāti, kā te tika minēts, bet gan cilvēki, kuriem ir patīkami atpūsties draugu kompānijā pie attiecīgas mūzikas.

Ir skaidri redzams, ka Baiba šajā iestādē NEKAD nav pat bijusi un ja viņai būtu bērni, tad nešaubos, ka viņi labprātāk atpūstos RocaBilly nekā klausītos šīs dāmītes vāvuļošanā par to cik jauniešu kultūra ir slikta.
Bet ko gan var gaidīt no cilvēka, kura, kā izklausās, augstākā socializēšanās pakāpe ir paēšana Lidiņā.

D Deģenerātubiedrība 26.01.2010

Neviens (un it sevišķi neviena iestāde) nav vainīgs, ka tev : *nav naudas, lai ietu iedzert alu vai vienalga ko uz kādu iestādi, un tā vietā tu esi spiesta izgāzt savu žulti uz cilvēkiem, kas mēdz arī savā dzīvē darīt kaut ko citu, kā sēdēt mājās un lādēt visus cilvēkus, kam vēl ir sabiedriskā dzīve un kuri nejaušības pēc sagadījušies tavas dzīvesvietas tuvumā, mana karaliene.
P.S. Tavā gadījumā alkohols nav nemaz tik slikta ideja, miegs būs ciešāks un pie reizes cita nodarbe.

J Jukums 09.02.2010

galīgas muļķības.. Rocabilly rullē

R RB 04.03.2010

Gan jau arī pašai Baibiņai kopš [03-03-2007 sūdzības] ir viedoklis pamainījies. Vēl jo vairāk, ka noteikti pati Vecrīgas 'Rocabilly' ar lielāko prieku igriezīsies ;)

D Deģenerātubiedrība2 18.03.2010

Pilnīgi piekrītu Deģenerātu Biedrības komentāram.
Bet lai jau tas cilvēks žultojās par to, ka uz šīs pasaules ir cilvēki kuri prot baudīt...mūziku, tusiņus, citus cilvēkus...Lai viņai skauž ka nav dabūjusi no kāda über vīrišķīga baikera, kas tur bieži vien tusējas.
Nepatīk mans mocis pie kluba, izdur sev acis!Nepatīk mana moča mūzika tev zem logiem, norauj sev ausis!Nepatīk man smaids?Mēs nākam pie tevis!
Dievs tēvs, ceru viņas bērni ir vai nu tādi paši kā viņa, vai jau sen aizvācās no viņas.
Bet visiem baikeriem un Rocabilly apmeklētājiem bučas!