Roberts Spunders - krāpšana

Iesaku neizīrēt dzīvokli Robertam Spunderam, jo sakrāj lielus komunālo pakalpojumu parādus un parādu pēc tam neatgriež. Telefonu pēc tam neceļ, uz e-pastiem neatbild. Visu laiku aizbildinās, ka kavējas ienākošie maksājumi un tā sakrāj lielu parādu. Mēbeles arī dzīvoklī tiek sabojātas.

nu i auns jus ipasniek,, parasti maksa jau uz priekšu irnieki.. ka var iemanities paradu uzkrat,, nu bet ir auni ir cirpeji..

ī Īpašnieks_2017 29.10.2017

Ar visu drošības naudu šādi var apčakarēt, jo neatbrīvo dzīvokli tad, kad to pieprasa.

kas tu baba esi, ka var neatbrivot dzivokli.. :)) ipasniekus izliek bez problemam a te kautkadu melno irnieku..

kalab viņam butu jaatbrivo dzivoklis kad tev ienak prata to pieprasit?

R Roberts Robert 30.10.2017

Uzrakstiet kaut dzimšanas datumu - uzvārds nav "Ozoliņš", bet tomēr vajag kaut kā atšķirt.

ī Īpašnieks_2017 02.11.2017

dzimis 1959.gadā