roberts ļeonkovs - jumts

pasūtīju jumta uzlikšanu pie tā saucamā "meistara" roberta ļeonkova. Atbrauca viņš galīgi sadzēries, iespējams, ka arī salietojies kādas narkotikas, jo uzvedība bija neadekvāta, rupja, cilvēka godu un cieņu aizskaroša. Nevienam neiesaku izmantot roberta ļeonkova pakalpojumus.

Z

N neKārtībnieks 31.03.2014

Tādi ir tie īstie meistari, gluži kā mākslinieki, ja ir skaidrā-sūdaini

R RobertsĻeonkovs 19.03.2015

Roberts Ļeonkovs, Rībels mans tel 29707337 firma sacās Sia Jaunsjumts, tagad painam nosaukumu mūsu mājas lapa www.jumtiabc.lv
paskaidroju es R.ļeonkovs strādāju mājās pie sevis Ogre Vasarnīcu ielā 11 un ar gāzes degli, kuram salūza mehānisms,
guvu smagu kājas apdegumu, tiku nogādāts Valsts apdeguma centrā, kur pavadiju 2, 5men man pārstādija ādu.
Tātad 2014g biju pie dentista a izrādas aizgājusi pensijā, kā atvēru muti jaunā meitene iedūra amneziju,
es nekad to neesmu lietojis, ieslēdzu tel tur neatbildēti zvani, domāju vajag atbildēt un viņiem skaidroju, ka man grūti runāt, jo
pēc traumām, slimnīcas ir tā, ka dažreiz raustas valoda, sīkāk šis nekrietnais, netīrelis, māja, kā cūku kūte, bet pats no sevis, ka tāds
kruts, ka viņam naudas, pa pilnam, es arī uztaisiju tāmi, uzmetumu ar ruukki clasic, tā saucamo klik materiālu, jo manas
domas, ka tas ir viens no labajiem ir arī citi varijanti mana tāme sanāca par 1700.00 un tā firma bija uztaisijusi,
ar lētiem materiāliem iespējams, Ķrievu vai pat Ķīnas metālu monterey, kā arī cita specifika kokam, tad tas, nu kā
nosaukt cilvēku, no kura nāk sviedru smaka un galvā mati speķaini, sāka bļaut uz manis Tu gribi pa krogiem staigāt,
tad pieslēdzu vel vienu tel nr Lmt un 2men atpakaļ viņš atkal zvana, atkal tas pats es tāds kruts, man vajag uzlikt jumtu,
labu un dārgu, tā lai kaimiņiem siekala tek, nu kultūras vispār nav, tagad nobraucu garām, tā arī jumta nav.
Pievienošu savā mājas lapā dokumentus, par slimnīcu apdegumu, slimības lapu un vēsturi, bildes un espertīžu slēdzienus,
tagad arī aiveda -tīrs, biju ša gada 17martā rīt būs atbilde, ko pievienošu
UN VEL, KAS es mīlu Latviju, kaut gan valdība pieņem citreiz tik pārsteidzošus soļus, nau nelietderīgi tiek iztērēta, ko atrod Valsts Kontrole, bet tāpat vajag maksāt nodokļus, ko es prasu no saviem klijentiem, visi dokumenti būs atrodami www.jumtiabc.lv

P Paul Labo 15.08.2017

И вообще, настоятельно рекоммендую рибелю-леонкову с одним начальным и одним специальным образованием обратиться к психиатру.