www.sudzibas.lv RMB Group Bez līguma un neizmaksā aigu

RMB Group - Bez līguma un neizmaksā aigu

Rmb Group ( uzkopšanas - apkopēju darbs Dobelē veikalā supermārketā rimi) vadītāja no Rīgas ( par tādu uzdevās) vārdā Sandra krāpj cilvēkus nemaksājot naudu (Algu par padarīto). Solot katru reizi uz jaunu dienu, ka būšot, bet nekā. Tuvākajā laikā jau mainīsies viņas vietā būs cita. Ko iesākt?

L lauruxs445 27.02.2016

Tā dara viņi. Un ne tikai tā. Nostrādāju diezgan ilgu laiciņu
Mani atlaida. Tikai dēļ tā kad necarēju savā brīvdienā ierasties darbā. Un līgumu ar nedeva parakstīt. Tgd gaidu pa padarīto darbu algu. Bet ticamākais ka neko nedabūšu. Vnk sakot neuzticama firma. Un vēl arī nevaru sazināties ar pašu firmu un nezinu kur tieši viņa atrodas.

ē Ēvalds1212 31.03.2016

Labdien !
Rakstiet iesniegumu Darba inspekcijai. Darba inspekcijā , kā reiz tagad ir lieta , kurā figurē arī RMB GROUP.
Zvaniet uz tel. 27891478 vai sūtiet informāciju uz e-pastu; [slēpt]@vdi.gov.lv

M Milda456 27.03.2017

Ta vini un soda apkopejas soda ar nezinamas izcelsmes aktiem un nem nost algu.pa neko.viena veikala pazemo pec tam nau kas strada sauc atpkal.un ludzu rimi darbinieki cienat ari apkopejas ari ir cilveki .ar gimeni un privato dzivi