RIVA būve SIA - Slikts serviss

Novembra sākumā sazinājāmies ar riva būve pārstāvi/īpašnieku. Norunājām tikšanos, apspriedām darāmos darbus, kas bija griestu špaktelēšana, iekšdurvju montāža, ārdurvju un iekšējo durvju ailes montāža. Griesti, kurus špaktelēšana īpašnieka darbinieks tiek izdarīt akurāti, bez nekādas aizķeršanās. Pats īpašnieks piekrita pats montēt durvis iekšdurbju un ārdurvju ailes. Ailes bija plānā aplikt ar reģipša konstrukciju, ko “meistars”/īpašnieks arī izdarīja. Lieki pibildīšu, ka viss tika izdarīt “pa roku galam”. Aile ko uztaisīja, visa kustējās, jo apakšā nebija uzlikti nekādi stiprinājumi. Mēģinot ar viņu sazināties, atbilde bija sekojoša: “ieliec stūrīšu un viss būs labi”. Sapratām ka tā tās lietas nenotiks, mēģinājām rasts risinājumu mierīgā ceļā, bet, īpašnieks īpašniekam maigi sakot bija vienalga, atbildot: “ko tu tur cepies, būtu labāk cepies par sapistajiem griestiem! ” (tad bija domāts par to ka tie nav taisni. Un nekāda daļa gar tiem viņam nav.)
šodien sāka cits meistars iekšdurvju montāžu un secina ka aile ir par mazu, ko taisījis riva būves īpašnieks! Acīmredzot pirms taisījis aili, viņš nav durvīm noņēmis mērus!
Vienvārdsakot neiesaku ielaisties nekādas attiecībās ar šo “meistaru”! Būs sacūkāts materiāls, un risinājuma no viņa puses nebūs nekāda! Lai bildes runā pašas par sevi!

K

A Aldis Pokulis 13.12.2020

Vienošanās bija par griestu špaktelēšanu un reģipša ailes izveidi. Reģipša aile tika pievienota pie profiliem, kas piestiprināti pie sienas, griestiem un grīdas. Jūsu bildē norādītajā vietā 75cm nebija iespējams izveidot, lai to izdarītu būtu jāizlauž siena. Par durvju montāžu tā arī nevienojāmies, attēlā redzamās durvis nemontēja SIA RIVA BŪVE. Neskaidrā konstrukcija tika veidota, lai labotu iepriekšējo strādnieku atstātās nepilnības (caurums) un tika izmantoti būvobjektā pieejamie materiāli. No sienu špaktelēšanas Jūs atteicāties līdz ar to fotogrāfijās redzamās nepilnības nav SIA RIVA BŪVE darbību rezultātā. Jūsu video norādītā nepilnība (reģipša savienojumu vietu kustība) tiek novērsta metālu stūrīšu iestrādē pirms sienu špaktelēšanas (no šiem darbiem Jūs atteicāties).

K Kristīne 15.12.2020

Sāksim ar to,ka nepiedāvājāt līgumu,kas bija mūsu lielākā kļūda!Ļoti labprāt varu publicēt saraksti ar Jums!Durvis nav iemontētas,tās vienkārši ir pieliktas!Jūs pat nepakonsultējāt par durvju izmēriem un par problēmām,vienkārši paņēmāt un piemētāts reģipsi.Mēs vienojāmies par durvju montāžu,tikai Jūs mistiski sākāt atlikt,acīm redzot bija iemesls!👌

M Maya maya 30.01.2021

Saimniekam nav paveicies ar meistariem, kuri ļaunprātīgi izmantoja jūsu nezināšanu un pieredzes trūkumu.
Turaties.

M Mareks Raihs 31.08.2021

+1 izvairīšanās no negodprātīgiem meistariem, paldies par atsauksmi.

G GL 31.05.2022

Diemžēl arī uzrāvāmies uz šo

Aigars Gars 24.07.2023

Arī mums šīs līkrocis Aldis Pokulis ar saviem džmšutiem patrāpījās, nekad vairs ar tādu neielaidīsimies un visiem citiem iesaku mest līkumi viņam. Tai skaitā uzņēmumiem un valsts iestādēm, kur šis brīnums kā apakšnieks ar savu Riva Būve SIA mēdz darboties.