Rītupes Stārķi - Krāpnieki

Krāpnieki ir šī viesu nama īpašnieki. Pasūtījām viesu namu un iemaksājām drošības naudu, bet kad ieradāmies, tad viņi viesu namu bija izīrējuši citiem un naudu arī neatdeva. Kad nevēlējāmies bez mūsu iemaksātās naudas doties prom, tad uzrīdīja mums suņus.

S sviests 17.06.2009

Es grieztos pie PTAC! Lai saņem!

A aliass 17.06.2009

Ak tad Latgalē tas notiek!!!Nu skaidrs, tur jau tie čangaļi zaudējuši vismazākās kauna izjūtas...čangalis vienmēr ir maita bijis..

P pufa 17.06.2009

Ar čangaļiem kā ar bitēm -nekad neko nevar zināt...

E eddy123 17.06.2009

to aliass - vēl viens čangaļu nīdējs atradies ... nespried par visiem - arī starp "nečangaļiem" negodīgi cilvēki atrodas !

A aliass 17.06.2009

He, he...Eddy točno ir no čangaļu šlakas, tur nu divu domu nav.Bet protams, ka starp nečangaļiem atrodas visādi, bet šobrīd iet runa tiesi par čangaļiem...:)))Un Čangalijā bezdarbs un krīze vienmer bijusi aktuāla, tā kā nav brinums, ka ierauj nāsī, ko vien var...

A ANTONS 12.11.2009

STARP CITU JŪS GUDRĀS AUNA PIERES, TAS VIESU NAMS PIEDER KURZEMNIEKIEM, KURI ATBRAUKUŠI TE NOPELNĪT LIELO RUBLI

A Alise 03.10.2010

p.s. tur suņu nav un nekad nav bijuši! ;)
Ar cilvēkiem esmu kontaktējusies, dāsnuma iemiesojumi, nekad nekādu problēmu nav bijis !