Rita Riekstiņa - Krāpniece

RITA RIEKSTIŅA sevi nekaunīgi sauc par astrologu. Un tikpat nekaunīgi par saviem "astrologa" pakalpojumiem prasa naudu.
Neticiet viņai,jo no astroloģijas viņai maza sajēga.
Tā vietā lai sastādītu individuālo karti,viņa no interneta resursiem uztaisa (nozog) kopi-paste vispārīgam horoskopa zīmes aprakstam un to uzdod par individuālo karti. Laikam domā,ka i-nets pieejams tikai viņai!
Dievs zin zin,ik cilvēkus apkrāpusi!
Nožēlojami,ko cilvēks gatavs darīt naudas dēļ.

W wvb78 14.12.2015

Pilnībā piekrītu. Es arī sastādīju individuālo karti 2016.gadam. Kad saņēmu, izlasīju... Teikšu godīgi - biju ļoti nepatīkami pārsteigta par to, ka tur bija tik tukša un vispārīga informācija. Vispār neko individuālu tur neatradu. Nepatīkami, ka tas prasīja 30eur.
Nu viņa izmanto cilvēkus. Nevienam neiesaku tērēt naudu pie viņas!

N Noturienes 11.01.2016

Arī pasūtīju prognozi 2016.gadam. Plaģiātisms, ūdens par neko, pie tam ļoti grūti lasāms- izskatās neveiksmīgi tulkots no citas valodas. Uzmanaties!

A Abi vecāki 15.01.2016

Arī mana paziņa uzķērās uz šīs "astroloģes".

A apkraaptaa 02.08.2016

Cik ļoti žēl, ka neizlasīju šo visu ātrāk. Mani pilnībā iznīcināja tikšanās ar šo . Tika daudz negācijas nekad mūžā nebiju saņēmusi, kā tiekoties ar šo cilvēku.
Nevienam neiesaku.
Es samaksāju 50 EUR.
Ak, es muļķe.

L Lolii 16.04.2017

Es arī biju ļoti vīlusies pēc šīs astroloģes apmeklējuma. Ļoti vispārīgas manai horoskopa zīmei raksturīgas lietas stāstīja un visu laiku jautāja,vai man ir vēl kādi jautājumi,ko vēl gribu zināt,lai gan atbildes uz saviem svarigakajiem jautājumiem tā arī nesaņēmu. Iztērēts laiks un nauda!

A apkraaptaa 18.04.2017

Pilnīgi Jūs saprotu. Saskāris tieši ar to pašu. Pagājis gads, bet es vēl aizvien turu ļaunu prātu uz šo personu.

G gulbe1232 28.12.2021

Rita Riekstiņa ir Kristapa Baņķa skolniece. Ne velti ir teiciens - kāds skolotājs, tādi audzēkņi.