www.sudzibas.lv Risko SIA Slikts serviss

Risko SIA - Slikts serviss

Sveiki. Vēlējos visus painformēt par šo "superīgo" autoservisu. Situācija sekojoša, bija nepieciešams KASKO serviss automašīnai, sadursmes rezultātā cieta automašīnas sāns, bija nepieciešams remontēt un krāsot abas durvis. KASKO piedāvāja izvēlēties savus sadarbības partnerus, diemžēl izvēlējos servisu SIA Risko, divas nedēļas gaidīju rindā, pēctam divas nedēļas gaidīju kad auto būs sakrāsots. Beidzot dabūju savu auto, sakrāsots, viss smuki. Bet pagāja tikai divi mēneši un auto abas durvis ir sapuvušas ( sarūsējišas). Griezos SIA Risko ar šo problēmu, bet diemžēl viņi paziņoja ka tā nav viņu vaina un neko lietas labā netaisās darīt. Pateica, ja viņi būtu durvis mainījuši, tad būtu savādāk, bet takā manā variantā viņi viņas tikai nokrāsoja, tad atbildību neuzņemas. Vnk super attieksme, nevienam neiesaku uz šo servisu vest savu auto. Jo ar "baloniņiem" variet nokrāsot paši savā garāžā.

B

Velvetpopstar 13.04.2024

Bildi studijā, lai varētu novērtēt sapuvušas durvis.